Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 530ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.
Příspěvky posílejte výhradně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace o cenách inzerce do zpravodaje viz Ceník 

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2021 Nový

provedl 23 stažení

Stažení (pdf, 4.69 MB)

Baska_02-2021_web.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2021

Zpravodaj únor (2/2021) Na obálce lednového čísla píše Zdeněk Matejko, předseda místní rybářské skupiny Baška, o činnost českého rybářského svazu v Bašce a mladí včelaři už mají zázemí pro svou činnost. Ohlédnutí Dajany Zápalkové, kronikářky obce Baška, za rokem 2020. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a seznam Plánovaných investičních akcí pro rok 2021.Obec Baška dokončila rekonstrukci 4 dílčích úseků chodníků v celkové délce cca 602 metrů. Informace o provozu ordinace praktického lékaře v Bašce. Hnutí pro život v ČR a pomoc nečekaně těhotným ženám. Finanční poradna radí. O třídění odpadu na horách. Jmelí v obci. Rozhovor s fotografem Vratislavem Krylem. Zdeněk Pácha, silák a šerpa z Kunčiček u Bašky, překonává další rekordy. Novoroční poselství lašského krále. Taťána Bujnochová zvládla 4265 kilometrů Pacifické hřebenovky. Zpráva o činnosti Seniorklubu Baška za rok 2020. V knihovně je instalována výstava obrazů Střípky dění Dagmar Sofie Molinové, kterou jde shlédnout na video záznamu přes stránky obce nebo Facebook Knihovny Baška. Vařte s námi-recepty. Prosinec ve školních družinách ZŠ Baška. Práce žáků ZŠ Baška v projektu Příběh staré věci. Nasněžilo-foto obce pod sněhem. Tak šel čas.

pdf Zpravodaj obce Baška- leden 2021

provedl 69 stažení

Stažení (pdf, 5.62 MB)

2021-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška- leden 2021

Zpravodaj leden (1/2021) Na obálce prosincového čísla najdeme rozhovor s předsedou Mysliveckého spolku Zdeňkem Ferencem. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. Vzpomínáme na bývalého starostu Pavla Mráze. Tříkrálová sbírka také v roce 2021. SmVak informuje o odečtech vodoměrů ve změněném režimu. S kolika miliony bude obec Baška hospodařit v roce 2021? Informujeme o místních poplatcích v roce 2021. Finanční poradna pomáhá občanům. V roce 2021 nahradí Recola nový provozovatel Nextbike. Kam s prázdnými lahvemi. Originální rozsvěcování stromečku proběhlo 27.11.2020 v Bašce, Kunčičkách i v Hodoňovicích. Také Mikuláš byl minulý rok trochu netradiční. Jak se v minulém roce prosazovaly kulturní akce vzhledem k nouzovým stavům. Rozhovor se zdravotní sestrou Ivanou Miřinskou. Zpráva o činnosti Čendaspolku v roce 2020. Sbor dobrovolných hasičů Baška má nový prapor. Co se dělo v knihovně. Pasování prvňáčků-díky lockdownu už druháčků- na čtenáře. Vánoční vaření a advent. Listopad v družinách základní školy Baška. Příběhy starých věcí pokračují. Nová škola v Bašce aneb Na co můžeme být v Bašce hrdí 4 díl. Archiv pana Františka Vaníčka představuje osobnost Eduarda Hakena. Tak šel čas.

Kategorie