Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 500ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.
Příspěvky posílejte výhradně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - duben 2020 Nový

provedl 67 stažení

Stažení (pdf, 8.47 MB)

Baška_04-2020_web.pdf

Zpravodaj obce Baška - duben 2020

Zpravodaj únor (04/2020) - Na obálce dubnového čísla začneme článkem o velikonocích. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů – Ing. Miroslava Slaniny, dále Vás čeká výběr z usnesení rady obce, informace o soutěži Vesnice roku 2020, Odečet vodoměru SmVaK Ostrava, Očkování psů, Blahopřání, Doporučení a informace k probíhající epidemii koronaviru, Bohoslužby o velikonočních svátcích, Baby club Paleček, Všimli jste si, že po delší době opět běží přesný čas na věžních hodinách sv. Václava v Bašce?, Rozhovor s Ivanem Pasičnykem, Veselý hodoňovický Masopust s Valašským vojvodou, Naši akční senioři, Myslivost v dubnu, Fotbal Baška, Součástí projektu „Baška dětem“ je kroužek orientačního běhu. Přidáš se?, Co se dělo v naší knihovně?, Vařte s námi, Karnevalové veselí, Kavárnička trochu jinak, Naši malí velcí politikové PARLAMENŤÁČI, Na skok do doby ledové, Zápis do 1. třídy, Před sedmdesáti lety došlo k násilné likvidaci všech řeholních řádů v Československu, Vzpomínky na olympijskou vítězku, Tak šel čas, v závěru čísla nechybí pozvánky na nadcházející akce v obci Baška.

pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2020 Nový

provedl 48 stažení

Stažení (pdf, 8.01 MB)

Baska_03-2020_web.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2020

Zpravodaj únor (03/2020) - Na obálce březnového čísla začneme článkem o tom, jak probíhal Country bál v Hodoňovicích. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů – Rolanda Tomáše, dále Vás čeká výběr z usnesení rady obce a zastupitelstva obce, plánované investiční akce pro rok 2020, Blahopřání, Tříkrálová sbírka 2020, Statistika obyvatel, Dopravní omezení, Senior Taxi v Bašce v plném proudu, Dobrovolnická činnost ve Frýdlantu nad Ostravicí a okolí, Poplatek ze psů – splatnost do 31. 3. 2020, Právní poradna, Rozhovor s Veronikou a Jiřím Karáskovými z Kunčiček u Bašky, Byli jsme při tom, Rozhovor s Hynkem Karáskem, Děti si užívaly zábavy na svém karnevalu, Ten dělá to a ten zase tohle, Příprava na zajímavé jaro, Bašťanské volejbalistky chtějí titul, Víte, že..., Co se dělo v naší knihovně?, Několik poznámek ke kurzu kreslení, Ze statistiky knihovny Baška za rok 2019, Vařte s námi, Osmáci zpět v Bašce, Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce, Přátelské setkání sousedních škol, Děti ze školní družiny Mimoňci v Izraeli, Muzikohrátky ve školních družinách Základní školy Baška, Vzpomínka na dětství prožité ve škole v Hodoňovicích, Radislav Koval, tvůrce zlaté éry činohry ostravského divadla, prožil své mládí v Bašce, Tak šel čas, v závěru čísla nechybí pozvánky na nadcházející akce v obci Baška.

pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2020 Populární

provedl 252 stažení

Stažení (pdf, 7.25 MB)

2020-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2020

Zpravodaj únor (02/2020) - Na obálce únorového čísla začneme článkem o tom jak probíhal turnaj v ping pongu o pohár starostky obce Baška. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů - Mgr. Martina Ogořalka, dále Vás čeká ohlédnutí kronikářky obce Baška za rokem 2019, Informujeme, že semafor u ZŠ je již v provozu, Autobusová obslužnost obce, ohlédneme se za 20. ročníkem Plesu obce Baška, Blahopřání, Bašce se narodí nový baby klub Paleček, rozhovor s P. Josefem Pavlasem, Beseda s laickým misionářem, Tipy na výlety k vodě - Baška, Vánoční jarmark na Malé Bašce, Laši se setkali na Monte Čupelu už pojedenácté, Podpora MSK pro včelařský kroužek, LSPS Baška nezahálí - byli gratulovat k 125. výročí nejstaršího lužickosrbského sboru Meja v Radworju, Myslivost - Liška Rézička, Hasiči z Hodoňovic bilancovali, "Velký" tenisový turnaj, Silvestrovský fotbálek, Co se dělo v naší knihovně? Pozvání na nadcházející akce v knihovně. Čeká vás nová rubrika "Vařte s námi", Předvánoční čas mateřské školy v Bašce, Adaptační pobyt 6. tříd se vydařil, Jak šly děti ze školní družiny Mimoňci potěšit před Vánocemi seniory, Ohlédnutí nad nejstarší historií železniční tratě, Tak šel čas, v závěru čísla nechybí pozvánky na nadcházející akce v obci Baška.

Obrázek Zpravodaj obce Baška - leden 2020 Populární

provedl 441 stažení

Stažení (pdf, 6.91 MB)

2020-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2020

Zpravodaj Leden (01/2020) - V lednovém čísle se Vám na úvodní stránce představí další ze zastupitelů obce Baška Aleš Ludvík. Obálku zdobí fotografie Taťány Prokešové a báseň Bohumíra Vidury. Nechybí výběr z usnesení Rady obce a výběr z usnesení prosincového Zastupitelstva obce Baška. Dále se dozvíte jaké budou místní poplatky v roce 2020, Obec Baška bude v roce 2020 hospodařit s více než 115 milióny korun, Ptáte se nás...Web místní akční skupiny představuje podpořené projekty. V roce 2020 budeme opět podporovat zemědělce, ale i občanskou vybavenost, informujeme o nových tarifních a smluvních přepravních podmínkách v MHD. Představujeme Vám nový projekt MSK - Seniory pomohou zachraňovat obálky v ledničce, SmVak upozorňuje o zabezpečení vodoměrů před poškozením. Cena vodného a stočného od 1.1.2020, Tipy a triky osobní asistentky, Poděkování firmě Mountfield. Ohlédneme se za rozsvěcováním stromečku v Bašce, rozhovor se Zbyňkem Kozubem - ředitelem ZD Beskyd Palkovice, a.s., mladé včelaře navštívil Mikuláš a Mikuláš také naděloval v Hodoňovicích, v Hostinci U Čendy proběhl adventní koncert - Michal Tučný Revival, Zpráva o činnosti Čendaspolku a Senior klubu Baška za rok 2019. Co se dělo v naší knihovně? Křest dvou nových knih o Beskydech na horském hotelu Visalaje, Dětský živý betlém, Děti ze školní družiny "Mimoňci" ve Švýcarsku, Návštěva u rybáře, Smutná vzpomínka - srážka vlaků na trati mezi Paskovem a Vratimovem, rubrika "Tak šel čas", Inzerce a nakonec pozvánky na nadcházející akce. 

Kategorie