Adresáře Zpravodaj obce Baška

Kategorie

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2017

provedl 47 stažení

Stažení (pdf, 9.72 MB)

2017-10-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Říjen 2017

Zpravodaj Říjen (10/2017) - Podzimní zpravodaj je nabitý dalšími články: Výběr z usnesení Rady obce a Zastupitelstva obce Baška, Volby do Poslanecké sněmovny 2017, Vyhodnocení soutěže Foťte Bašku jak ji ostatní neznají, Požehnání nově renovovaného svatostánku ve Skalici, Dobrá věc se podařila - koncert pro renovaci kříže, Na přehradě se uvařilo přes 1000 litrů guláše, Prázdninám i létu odzvonilo, Beskydské hry bez hranic na Pržně, Zážitky všeho druhu - to je Jižní Morava a zájezd obce Baška, Těm kteří tu byli, jsou a budou, Zase nacpaný autobus, Pohárová soutěž v požárním útoku v Hodoňovicích, Adrenalin o prázdninách u seniorů, Rozhovor s Lukášem Bjolkem, Zajímavosti o knihovnách, Prvňáčci ve školních lavicích, Komu patří svět, Nové herní prvky na veřejném dětském hřišti v Kunčičkách u Bašky, Do školy s úsměvem, Ohlédnutí nad působením salesiánů v Hodoňovicích, Dům na Kopečku v Hodoňovicích chytá druhý dech. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Drakiádu, Bašťanskou 6, Vánoční koncert JAVORY, Krmáš, 1/2 Šichtu na Čupku, Čokoladování, Besedu Klepl x Zounar, Zamilovaný sukničkář, Výroční koncert LSPS.

pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2017 Populární

provedl 167 stažení

Stažení (pdf, 10.27 MB)

2017-09-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Září 2017

Zpravodaj Září (9/2017) - Po měsíční prázdninové pauze zde opět je nabité číslo, kde si můžete přečíst následující články: Výběr z usnesení Rady obce a Zastupitelstva obce Baška, Začíná druhé kolo forenzního značení kol, Blízká budoucnost ochrany osobních údajů, Blíží se termín voleb do Poslanecké sněmovny, Vysvěcení Božích muk v Bašce, Dům se sociálními byty zrekonstruován, Baškohrátky 2017, Mírový pochod Padajátra v Bašce, Kemp Baška jel o prázdninách na plnou páru, Workoutové hřiště v Bašce, Ohlednutí fotbalistů za ročníkem 2016/2017, Jednotka SDH Baška na výcviku na vodě, Jaká je budoucnost knih, Jak se staví škola, Tragický výbuch vysoké pece před 110 lety otřásl bašskou hutí. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Vítání občánků, Vánoční koncert JAVORY, Drakiádu, Pouťovou zábavu, Bašťanskou šestku, Krmáš, 1/2 Šichtu na Čupku, Besedu Klepl x Zounar, Čokoládování, Zamilovaný sukničkář.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2017 Populární

provedl 281 stažení

Stažení (pdf, 9.45 MB)

2017-078-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2017

Zpravodaj Červenec/Srpen (7-8/2017) - V nabitém prázdninovém dvojčísle zpravodaje si můžete přečíst následující články: Upozornění občanům, ASEKOL informuje, Zobali vrabci igelitové obaly, Třídění odpadu, Kuchyňský bioodpad, Dopravní omezení, Zdravotně postižení, Farnost informuje, Tradiční zájezd, Jarní úklid - reakce, Obecní služby, Baška na Bašce, I letos se vítalo léto, S létem ožl i kemp Baška, Nové sochy v kempu Baška, Knihobudka v kempu bašťanské přehrady, V KD Baška se střílelo, Voda přehrady vydala svého obyvatele, Český svaz včelařů slaví, Co víme o medu, Pohárová soutěž - O pohár obce Baška, Senioři slavili a bilancovali, Prvňáčky pasovala starostka na čtenáře, Autobus v rytmu aneb zpívání v Karlových Varech, In memoriam: Josef Gara, Kde žije radost a pohoda?, Jak se staví škola, Chachaři na bedně. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Baškohrátky, Baštanské léto, GulášFest, divadelní představení Tři bratři v nesnázích a Vánoční koncert JAVORY.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2017 Populární

provedl 315 stažení

Stažení (pdf, 10.77 MB)

2017-06-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červen 2017

Zpravodaj Červen (6/2017) - V červnovém zpravodaji Vám na titulní stránce popřeje vedení obce léto plné sluníčka a teplých dní. Dále si můžete přečíst následující články: Setkání s občany, Vítali jsme nové občánky, Starostka ocenila Čestné dárce krve, Odešla legenda Augustin Bubník, Červen měsíc myslivosti a ochrany přírody, Divoké kočky přivezly show velkých rozměrů, Tanec nebo víno, 13. května přijel vlak do Hodoňovic, Okresní kolo Svojsíkova závodu na Bašce, Hasiči z Hodoňovic stavěli máj, Kameněc mo svuj folklor, Čendaspoláci smažili vaječinu, Po hranicích obce Baška, Obnova a vysvěcení Božích muk, Neuvěřitelné Jarkovy příhody, Senioři slavili a bilancovali. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Rozloučení se starou školou, Letní koncert filmové a populární hudby, Hasičskou soutěž oo pohár Obce Baška, Mírový pochod Padajátra, Baškohrátky, GulášFest, Vánoční koncert JAVORY.

pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2017 Populární

provedl 262 stažení

Stažení (pdf, 8.46 MB)

2017-05-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Květen 2017

Zpravodaj Květen (5/2017) - V květnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Poslední dny války v Bašce, Výpis z usnesení Zastupitelstva, Statistika obyvatelstva, In memoriam: Zdeněk Kavka, Ukliďme Česko, Ukliďme Bašku, Zamyšlení a zpráva Spolku pro Hodoňovice na téma jarní úklid, Baška: bruslení koupání nebo projížďka na lodi pod hřebenem Beskyd, Jak se chránit před klíšťaty, Víte že F-M letos slaví 750 let?, Retro zábava, Zelená míza na Zelený čtvrtek U Čendy, Ochotníci z Bašky vyrazili do světa na zkušenou, GRAND PRIX vědomostního kvízu, Rozhovor s Dagmar Habrnalovou, Beseda o knize knih, Jsme tady a je nás slyšet, Jak se staví škola. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Setkání s občany, Baška na Bašce, Letní koncert filmové a populární hudby, Okolo Bašky cestička, Dětská den.

pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2017 Populární

provedl 139 stažení

Stažení (pdf, 6.57 MB)

2017-04-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Duben (4/2017) - V dubnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Jubilejní X. hodoňovický masopust plný veselí, Úvodní slovo starostky, Výběr z usnesení Rady obce Baška, soutěž Foťte Bašku, jak ji ostatní neznají, Forenzní značení kol, Z komise pro dopravu a bezpečnost, Osobní asistence pomáhají i v naší obci, Upozornění pro občany Státní veterinární správy, Jaro je tady! Sledujte kvalitu vody ve své studni, Ošetřování dřevin v obci, Vrba na Kamenci dostala nový kabát, O činnosti obecních služeb, Plánujeme tradiční zájezd obce Baška, Rozhovor s Pavlem Kowalczykem, Ještě jednou o holubářích a holubech, Restaurace U Kubalů v Kunčičkách u Bašky, Školní ples aneb Den D v životě pořadatele, Jak se staví škola, Děvuchy a synci z Beskdy, Umí každý z vás zachránit život? A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Setkání s občany, Povinné očkování psů, Vítání občánků, Baška na Bašce, Pomlázkovou zábavu, Ukliďmě Bašku, Divoké kočky, Letní koncert filmové a populární hudby, Okolo Bašky cestička, Mobilní rozhlas.

pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2017 Populární

provedl 152 stažení

Stažení (pdf, 10.45 MB)

2017-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Březen (3/2017) - V březnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Senioři se umí bavit, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Občané se mohou podílet na strategickém plánu obce, Doplňková kotlíková výzva, Nemocnice ve Frýdku-Místku informuje, Povinné kontroly kotlů, Dobrovolní hasiči musí předjednat využití vodovodní sítě pro cvičení s vodaři, Zahájení rekonstrukce Základní školy v Bašce se blíží, Firemní den Ferrit v KD Baška, Dětský karneval a Cirkus trochu jinak, Myslivost, Baštečtí holubáři ve svém jubilejním 75. roce od založení, Holubářovo trápení, Statistika bašťanské knihovny, Deníček malého lyžaře, V Mateřské škole Baška pracujeme s Metodou dobrého startu. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Pomlázkovou zábavu, Retro zábava, Ukliďmě Bašku, Divoké kočky, Baška na Bašce, Letní koncert filmové a populární hudby, Mobilní rozhlas.

pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2017 Populární

provedl 127 stažení

Stažení (pdf, 5.24 MB)

2017-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Únor (2/2017) - V únorovém zpravodaji si můžete přečíst články: V Bašce máme Čarodějnice na vdávání, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Ples obce Baška roztančil celý kulturní dům, Tříkrálová sbírka se opět zdařila, MUDr. Antonín Galia, Sraz sedmdesátníků, Jezdí speciální Skibusy do Jeseníků a Beskyd, Obecní služby, Laši na Silvestra na Monte Čupelu, Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2016, Rozhovor se Zdeňkem Matejkou, Dominik Ramík povídal o Vanuatu, Silvestrovský fotbálek, Třikrálový pinec, Jak to bude se zápisem do ZŠ Baška, Připomenutí adventního času: Zpívání u stromečku. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Školní ples, Hodoňovický masopust, Hasičský bál, Přátelský večírek.

pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2017 Populární

provedl 101 stažení

Stažení (pdf, 5.14 MB)

2017-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Leden (1/2017) - V lednovém zpravodaji si můžete přečíst články: Ohlédnutí za rozsvícením vánočního stromečku v Bašce, Zasedání Zastupitelstva obce Baška, Obec Baška bude v roce 2017 hospodařit s více než 85 milióny korun, Vyjádření obce ke změně jízdního řádu MHD, Třikrálová sbírka 2017, Cena vodného a stočného od 1. 1. 2017, Rozhovor s panem Josefem Žákem, Adventní koncert Brontosauři revival měl nezapomenutelnou atmosféru, Mikulašská nadílka i s pohádkou, Hasiči si převzali člun, Tanec nebo víno u konce, Novoroční přání školy, Advent ve školce v Kunčičkách u Bašky, Osud Bašťanské zvoničky. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Dětský karneval, Školní ples, Hodoňovický masopust, Hasičský bál, Přátelský večírek.