Adresáře Zpravodaj obce Baška - ročník 2013

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 532 stažení

Stažení (pdf, 8.38 MB)

2013-05-zpravodaj-baska.pdf

2013-05-zpravodaj-BaskaZpravodaj Prosinec  5/2013 - hned na úvodu Vám starostka a místostarosta obce popřejí do nového roku. Následují informace z radnice, fotokronika, termíny svozu odpadů. Podíváme se na výsledky voleb a ankety o přesunu zastávky ČD Baška. Zpravodaj přináší mapu a jízdní řády MHD, které nově bude zajíždět do naší obce. Dočíst se můžeme jak se bašťanská ovečka dostala do Ameriky nebo ten kdo nenavštívil uplynulé akce se seznámí s jejich průběhem. A nechybí ani pozvánky na různé akce - Živý Betlém, výstup na Monte Čupelo a Bašťanský kloboukový ples.

pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 725 stažení

Stažení (pdf, 7.16 MB)

2013-04-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Říjen 4/2013 obsahuje na úvodní vnitřní straně blahopřání k životnímu jubileu panu Františkovi Vaníčkovi. Následují informace z radnice, tradiční informace o kanalizaci, fotokroniku, termíny svozu odpadů. Připomeneme si nová pravidla kácení dřevin. Seznámíme se se záměrem SŽDC o přesunu zastávky ČD Baška. Do historie se tentokrát podíváme na vznik části Hodoňovic a nahlédneme do deníku porodní báby. Mateřská škola nám připomene, že nemůže nahradit rodinnou výchovu. Dozvíme se, že i tělesně postižený může navštívit Vysoké Tatry a necháme se informovat od fotbalového oddílu a Lašského smíšeného pěveckého sboru. Po dlouhé době se zahradkáři z Bašky podělí o informace své činnosti. Jak dopadl 20. ročník zájezdu za poznámí naší vlasti? A nechybí ani pozvánky na různé akce - divadlo, oslavu 625 let Hodoňovic, Vinobraní, sbírku 'Nepotřebné věci potřebným' a jiné.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 478 stažení

Stažení (pdf, 9.99 MB)

2013-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Červen 3/2013 obsahuje úvodní informace z radnice paní starostky a pana místostarosty. Následují informace o kanalizaci, fotokroniku, termíny svozu odpadů. Z historie se dozvíme, že občané Kunčiček u Bašky také chtěli svou kapli. Připomeneme si jak vznikla místní část Kunčičky u Bašky, která letos slaví 725let. Seniorklub a Lašský smíšený pěvecký sbor nás informují o své činnosti. Zájmové spolky a sdružení nám referují, jak se vydařily proběhlé akce - Okolo Bašky cestička, jak měly ženy turnak v badmintonu, nebo že turnaj fotbalových nadějí se vydařil. Nechybí ani pozvánky na různé akce - Baškohrátky 2013 a jiné.

pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 492 stažení

Stažení (pdf, 9.13 MB)

2013-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Duben 2/2013 obsahuje úvodní informace z radnice paní starostky a pana místostarosty. Následují informace o kanalizaci, fotokroniku, termíny svozu odpadů. Představuje se Vám Hospic z Frýdku-Místku, dozvíte se jak si Baška stojí z pohledu kriminality nebo radíme nadcházejícím důchodcům. Do historie nahlédneme na rodáka - malíře Vladislava Kavana. Připomeneme si jak vznikla místní část Kunčičky u Bašky, která letos slaví 725let. Myslivci a Seniorklub nás informují o své činnosti. Zájmové spolky a sdružení nám referují, jak se vydařily proběhlé akce - Noční turnaj v pingpongu, úspěch fotbalových žáků TJ Sokol Baška, nebo jak praskal KD při RETRO zábavě. Nechybí ani pozvánky na různé akce - Benefiční koncert s Ondráškem, Okolo Bašky cestička, nebo humanitární sbírku 'Nepotřebné věci potřebným' a jiné.

pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2013 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 597 stažení

Stažení (pdf, 7.57 MB)

2013-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Únor 1/2013 obsahuje úvodní slovo paní starostky a pana místostarosty k ohlednutí za uplynulým rokem. Následují informace o činnosti zastupitelstva, fotokroniku, termíny svozu odpadů. Naleznete návrhy rozpočtu pro rok 2013, informaci o zimní údržbě a parkování vozidel, statistiku obce za rok 2012. Dočtete se aktuální informace o kanalizaci, jejím předběžném užívání a postup realizace kanalizační přípojky. Mateřská škola nás informuje o návštěvě černochů a dětském karnevale s Pavlem Novákem. Zájmové spolky a sdružení nám referují, jak se vydařily proběhlé akce - dobytí Monte Čupela, medování se včelaři, nebo jubilejní koncert LSPS. Nechybí ani pozvánky na různé akce - Hodoňovický Masopust, Hasičský bál, RETRO zábavu, tradiční Velikonoční burzu a jiné.