Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 530 ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.
Příspěvky posílejte výhradně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členové Redakční rady: Dajana Zápalková, David Blahut, Martin Čajánek, Martin Ogořalek, Marcela Richtrová, Martina Mílová
Korektorka: Markéta Lúčanová

Zpravodaj obce Baška se řídí Etickým kodexem.

Informace o cenách inzerce do zpravodaje viz Ceník 

 

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - září 2023 Populární

provedl 258 stažení

Stažení (pdf, 9.63 MB)

2023-09-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - září 2023

Zpravodaj září (09/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a s článkem o příměstském táboru se vrátíme do budoucnosti. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. Vyhodnotili jsme soutěž - Místo mého srdce. V centru obce došlo k úpravě parkování. S rybáři se podíváme "do třetice na rybníce". Připomeneme si první RETRO Open Air zábavu. Základní škola je jedna z ekologicky nejzdatnějších škol. Přehled zájmových aktivit pro děti. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Včelařský den, Pouťovou zábavu, Memoriál Eduarda Stanczaka, Krmáš, Šichta na Čupku, Koncert Petry Janů. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - červenec/srpen 2023 Populární

provedl 734 stažení

Stažení (pdf, 6.84 MB)

2023-0708-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červenec/srpen 2023

Zpravodaj červenec/srpen (07-08/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a připomenutí historicky nejlepšího umístění na Beskydských hrách bez hranic. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. V anketě jsme se zeptali zastupitelů jsme se zeptali, jak to měli s prázdninovými tábory. Přečíst si můžete informace o projektu obce - Výstavba chodníku v Hodoňovicích. Nahlédneme na první dny příměstského tábora, který navštívili vojáci. Přinášíme vám i veleúspěchy našich mladých rybářů. Zpět se podíváme i na oslavy 85. let fotbalu, RETRO dětský den v Hodoňovicích, pohádkovou cestu hasičů, včelařskou vaječinu nebo bohatý jarní program seniorů. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Letní kina v různých částech obce, RETRO OPEN AIR párty, GulášFest. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - červen 2023 Populární

provedl 690 stažení

Stažení (pdf, 7.68 MB)

2023-06-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červen 2023

Zpravodaj červen (06/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jak to v "KáDéčku" rozjel Lašský smíšený pěvecký sbor. Přečíst si můžete výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. Vyhlašujeme fotografickou soutěž. Připomínámí splatnost poplatku za odpady. Přečíst si můžete informace o projektu obce - Rekonstrukce plotu na hřbitově v Bašce. Představení činnosti sociální komise. Dopravní výchova na základní škole. Rozhovor s Janinou Ptakovou. Pálení čarodějnic na Čupku, Úspěchy mladých hasičů. Okolo Bašky cestička nevedla, šlo se středem obce. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Baškohrátky ala BaškaFest, Dětský sportovní den. Hry bez hranic, Pohádkovou cestu, Letní kina v Bašce. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2023 Populární

provedl Tagged in zpravodaj 668 stažení

Stažení (pdf, 11.60 MB)

2023-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2023

Zpravodaj květen (05/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jak zněly dávné hity kulturním domem. Následuje informace o změně distribuce zpravodaje. Přečíst si můžete i výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. V rámci akce Baška na Bašce můžete podpořit aktivity našich dětí. Chtěli bychom rozjet skauting v Bašce. Mladí rybáři nás informují co se dělo o zimním a předjarním období. Připomínáme vám napojení na splaškovou kanalizaci obce. Co se dělo na zelený čtvrtek, nebo o akci Ukliďme Bašku. Přečteme si rozhovor s Richardem Bayerem. Dozvíme se, co se děje u mladých hasičů, seniorů, nebo že LSPS v květnu slaví. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Baškohrátky ala BaškaFest, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce nebo Výroční koncert LSPS - Starci na chmelu. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - duben 2023 Populární

provedl 185 stažení

Stažení (pdf, 10.29 MB)

2023-04-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - duben 2023

Zpravodaj duben (04/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a připomenutí, že nás čekají Velikonoční svátky. Následuje výběr usnesení z Rady obce a výsledky anktey ke Zpravodaji obce Baška. Informace o vzniku Poradenského centra Charity FM v Bašce. O činnosti obecní policie. Víte, že bašťanští fotbalisté vyhráli Okresní přebor? O stavebně náročném roku Povodí Odry. Ohlédneme se za veselím na Hodoňovickém masopustu. Přečteme si rozhovor se Zdeňkem Ferencem - předsedou Mysliveckého spolku. Baby club Paleček pořádá dětské odpoledne. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Pomlázkovou zábavu, Ukliďme Bašku, Včera, dnes a zítra s Felixem Holzmannem. Baškohrátky ala BaškaFest, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce nebo Výroční koncert LSPS - Starci na chmelu. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2023 Populární

provedl 393 stažení

Stažení (pdf, 8.11 MB)

2023-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2023

Zpravodaj březen (03/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a ohlédnutí za karnevalovým veselím U Čendy. Následuje výběr usnesení z Rady obce a výsledky prezidentských voleb. Informace o Tříkralové sbírce. Informujeme o preventivní činnosti obecní policie u žáků ZŠ, výměně oken v kulturním domě. Víte, že máme v obci reprezentanty v závodě LH24, nebo snowboardingu? Hasičský večírek v Hodoňovicích se vydařil. Zimní příprava fotbalistů. Senioři se bavili a tancovali na večírku. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. Přinášíme první informace o příměstském táboře v Bašce. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - divadlo Ochotnického spolku Malenovice - Vraždy v hotelu Pine Hill Inn, RETRO zábavu, Pomlázkovou zábavu, Vítání svátků jara, Ukliďme Bašku, Včera, dnes a zítra s Felixem Holzmannem. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2023 Populární

provedl 500 stažení

Stažení (pdf, 6.30 MB)

2023-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2023

Zpravodaj únor (02/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jaké to bylo na Pyžamovém bále. Následuje ohlédnutí kronikářky obce, výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva. Informace o rozpočtu obce na rok 2023 a místních poplatcích. V anketě bychom rádi znali Váš názor na Zpravodaj obce. Obec vyhlásila veřejnou sbírku, změnila přednost na křižovatce v centru. Přečteme si rozhovor s Matyášem Pomezným. Na Silvestra bylo živo na Čupku i na fotbalovém hřišti. LSPS rozdával radost nejen v kostelích v čase vánočním. Konal se tradiční turnaj ve stolním tenise. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Masopust, RETRO zábavu. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2023 Populární

provedl 251 stažení

Stažení (pdf, 5.06 MB)

2023-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2023

Zpravodaj leden (01/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška. Následuje slovo starosty a výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva. Ceny vodného a stočného pro rok 2023. Přečteme si jak se Baška rozzářila, jak probíhalo čertovské řádění u Čendy, nebo výstava holubů. SDH Hodoňovice mělo výroční schůzi, senioři absolvovali pár výletů. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Vesnický pyžamový bál, Hasičský večírek, Dětský karneval, Hodoňovický masopust a další. Vyluštit si můžete opět křížovku.

Kategorie