Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 530 ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.
Příspěvky posílejte výhradně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členové Redakční rady: Dajana Zápalková, David Blahut, Martin Čajánek, Martin Ogořalek, Marcela Richtrová, Martina Mílová
Korektorka: Markéta Lúčanová

Zpravodaj obce Baška se řídí Etickým kodexem.

Informace o cenách inzerce do zpravodaje viz Ceník 

 

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - červen 2024 Populární

provedl 284 stažení

Stažení (pdf, 7.56 MB)

2024-06-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červen 2024

Zpravodaj červen (6/2024) - Tradice stavění májky byla dodržena. Výběr z usnesení Rady. Baška uctila památku obětí války. Baby club Paleček v novém. Pálení čarodějnic na přehradě Baška. Okolo Bašky cestička: Tradiční pochod. Rozhovor s Alenou Bařinovou. Mezinárodní festival pěveckých sborů proběhl úspěšně. Co se dělo v květnu v knihovně? Nechybí články ZŠ Baška. Jaro uteklo mílovými kroky. Deváťáci nakoukli do historie. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Posezení u cimbálu, Vzpomínkový koncert, RETRO OPEN AIR, GulášFest, Dětský den v Hodoňovicích. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2024 Populární

provedl 263 stažení

Stažení (pdf, 11.61 MB)

2024-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2024

Zpravodaj květen (5/2024) - Výběr z usnesení Rady a Zastupitelstva obce. Čekají nás volby do Evropského parlamentu. Proběhla sbírka pro potřebné. Informace o plánovaném zájezdu obce Baška. Obecní policie měla dopravní výchovu v ZŠ. Denní stacionář Čmeláček. Práce obecních služeb. Co jsme v roce 2023 udělali pro životní prostředí. Jak probíhalo vítání jara. Zelený čtvrtek U Čendy již tradičně s country kapelou. Nepřehlédnutelné sloupy VVN. Uklízeli jsme Bašku. RETRO zábava 2024 proběhla s hitparádou ESO. Rozhovor s Petrou Pešatovou. Pomlázková zábava pod taktovkou LSPS. Velké plány pro nejmladší fotbalisty. Mladí hasiči sbírají medaile. Co se dělo v dubnu v knihovně? Nechybí články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Okolo Bašky cestička, dny obce Baška na Bašce, RETRO OPEN AIR, GulášFest, Dětský den v Hodoňovicích, oslavu Dne matek a otců. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - duben 2024 Populární

provedl 576 stažení

Stažení (pdf, 6.85 MB)

2024-04-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - duben 2024

Zpravodaj duben (4/2024) - na obálce - Co se děje na Hodoňovickém náhonu. Čekají nás volby do Evropského parlamentu. Proběhly stavební úpravy objektu č.p. 183, blíží se nám zákaz starých kotlů v rodinných domech a chatách. Rekapitulujeme kulturní činnost v roce 2023. Fotbalisté vyhlíží jarní část sezóny. Co se děje v knihovně? Nechybí články ZŠ Baška - Okresní kolo soutěže: Konverzace v AJ. Zlatý Ámos. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Ukliďme Bašku, Pálení čarodějnic, Okolo Bašky cestička, divadelní představení Kaktusový květ, dny obce Baška na Bašce, RETRO OPEN AIR, GulášFest. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2024 Populární

provedl 555 stažení

Stažení (pdf, 7.27 MB)

2024-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2024

Zpravodaj březen (3/2024) - na obálce velikonoční přání a vzpomínka na Ples obce Baška. I letos bude Příměstský tábor v Bašce. Představujeme obecní projekty. Upozorňujeme na nedoplatky na místních poplatcích. Děkujeme, že třídíte odpad. Tříkrálová sbírka byl úspěšná i v roce 2024. Informace obecní policie. Stav rekonstrukce nádrže Baška. Rozhovor s Vítězslavem Oramem. Jak probíhal třetí skautský ples poprvé u nás v Bašce nebo slunečné masopustní veselí v Hodoňovicích. I naši senioři se bavili na své taneční zábavě. Fotbalisté jsou v plném proudu. Ohledéme se tradičně za akcemi v knihovně, nebo články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Sbírka - Nepotřebné věci potřebným. Vítání svátků jara, Pomlázkovou zábavu, Hrabárna - second hand, Kurzy společenského tance, RETRO zábavu, Ukliďme Bašku, Pálení čarodějnic, Okolo Bašky cestička, divadelní představení Kaktusový květ. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2024 Populární

provedl 624 stažení

Stažení (pdf, 7.46 MB)

2024-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2024

Zpravodaj únor (2/2024) - na obálce rozhovor s Dominikem Ramíkem. S kronikářkou obce se ohlédneme za rokem 2023. Nechybí výběr usnesení z Rady obce, Zastupitelstva obce. Seznámíme se s místními poplatky pro rok 2024. V článku - Odpady 2024 se dozvíme o důvodu navýšení poplatku po 11 letech. Seznámíme se i s rozpočtem pro rok 2024. Policie ČR nás informuje o kyberbezpečnosti. Skauti z Bašky nám přivezli betlémské světlo. Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2023. Lašský král promluvil na silvestra z Monte Čupela, povedl se i silvestrovský fotbálek. Na tři krále se zápolilo v ping pongu a představíme vám i rybolovnou techniku, nebo závěr roku mladých hasičů. Ohledéme se tradičně za akcemi v knihovně, nebo články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Přátelský večírek, Hodoňovický masopust, Hrabárna - second hand, Očekáváný dýchánek, Pomlázkouvou zábavu, RETRO zábavu. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2024 Populární

provedl 354 stažení

Stažení (pdf, 6.75 MB)

2024-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2024

Zpravodaj leden (1/2024) - na obálce nám svůj proběhlý rok představí Myslivecký spolek. Tradičně nechybí výběr usnesení z Rady obce. Čeká nás tradiční Tříkrálová sbírka. Informace o cenách vodného a stočného pro rok 2024 a jak máme zabezpečit své vodoměry před mrazy. Jak můžeme ušetřit za topení? Statistika sdílených kol. Připomeneme si dárce vánočních stromů v obci. V rozhovoru se nám představí Vojtěch Fojtík. Koncertem jsme vzpomínali na Jožku Eiáše. Ohlédneme se za Mikulášem v Hodoňovicích a rozsvěcování vánočního stromu. Víte, že máme v Bašce MISS Renetu? Mladí fotbalisté nám dělají radost. Proběhlo i přátelské zápolení v kulečnikovém turnaji. Judisté také na Bašce. Bašťanská přehrada bez vody, ale rybáři nezahálejí. Jaký byl včelařský rok 2023 a i holubáři uspořádali výstavu. SDH Hodoňovice měli výroční schůzi. Co dělali senioři v roce 2023? Keramická dílnička pro dospělé. A tradičně zveme na následující akce v rámci pozvánek - Turnaj ve stolním tenise, Ples obce Baška, 3. skautský ples, Dětský karneval. Vyluštit si můžete opět křížovku.

Kategorie