Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 530 ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.

Členové Redakční rady: Dajana Zápalková, David Blahut, Martin Čajánek, Martin Ogořalek, Marcela Richtrová, Martina Mílová
Korektorka: Markéta Lúčanová

Zpravodaj obce Baška se řídí Etickým kodexem.

Informace o cenách inzerce do zpravodaje viz Ceník

pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2024 Populární

provedl 270 stažení

Stažení (pdf, 7.46 MB)

2024-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2024

Zpravodaj únor (2/2024) - na obálce rozhovor s Dominikem Ramíkem. S kronikářkou obce se ohlédneme za rokem 2023. Nechybí výběr usnesení z Rady obce, Zastupitelstva obce. Seznámíme se s místními poplatky pro rok 2024. V článku - Odpady 2024 se dozvíme o důvodu navýšení poplatku po 11 letech. Seznámíme se i s rozpočtem pro rok 2024. Policie ČR nás informuje o kyberbezpečnosti. Skauti z Bašky nám přivezli betlémské světlo. Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2023. Lašský král promluvil na silvestra z Monte Čupela, povedl se i silvestrovský fotbálek. Na tři krále se zápolilo v ping pongu a představíme vám i rybolovnou techniku, nebo závěr roku mladých hasičů. Ohledéme se tradičně za akcemi v knihovně, nebo články ZŠ Baška. Zveme vás i na následující akce v rámci pozvánek - Přátelský večírek, Hodoňovický masopust, Hrabárna - second hand, Očekáváný dýchánek, Pomlázkouvou zábavu, RETRO zábavu. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2024 Populární

provedl 234 stažení

Stažení (pdf, 6.75 MB)

2024-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2024

Zpravodaj leden (1/2024) - na obálce nám svůj proběhlý rok představí Myslivecký spolek. Tradičně nechybí výběr usnesení z Rady obce. Čeká nás tradiční Tříkrálová sbírka. Informace o cenách vodného a stočného pro rok 2024 a jak máme zabezpečit své vodoměry před mrazy. Jak můžeme ušetřit za topení? Statistika sdílených kol. Připomeneme si dárce vánočních stromů v obci. V rozhovoru se nám představí Vojtěch Fojtík. Koncertem jsme vzpomínali na Jožku Eiáše. Ohlédneme se za Mikulášem v Hodoňovicích a rozsvěcování vánočního stromu. Víte, že máme v Bašce MISS Renetu? Mladí fotbalisté nám dělají radost. Proběhlo i přátelské zápolení v kulečnikovém turnaji. Judisté také na Bašce. Bašťanská přehrada bez vody, ale rybáři nezahálejí. Jaký byl včelařský rok 2023 a i holubáři uspořádali výstavu. SDH Hodoňovice měli výroční schůzi. Co dělali senioři v roce 2023? Keramická dílnička pro dospělé. A tradičně zveme na následující akce v rámci pozvánek - Turnaj ve stolním tenise, Ples obce Baška, 3. skautský ples, Dětský karneval. Vyluštit si můžete opět křížovku.