Adresáře Zpravodaj obce Baška - ročník 2016

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2016 Populární

provedl 736 stažení

Stažení (pdf, 14.12 MB)

2016-09-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Prosinec (9/2016) - V prosincovém zpravodaji si můžete přečíst články: Vítali jsme rekordní počet nových občánků, Sváteční slovo starostky, Setkání s občany, Poplatky nyní bez hotovosti, Zabezpečte vodoměry před zamrznutím, Jmelí - symbol i škůdce, Obecní stolní kalendář, Rozhovor s panem Františkem Vaníčkem, Kulturní dům se rozezněl operetami, Hodoňovický krmáš k pobavení i najedení, Ořechové dobroty chutnaly, Vesničané ve velkoměstě, 1/2 šichta na Čupku zabláceným terénem a se sluníčkem, Pochutnali jsme si na Svatomartinské huse, Též se vám letos urodily?, Strašidelný průvod se světýlky, Halloween, Funky Beat dobývá svět, Senioři v podzimním čase, Myslivci se starají, Hasiči z Hodoňovic bilancují, Největší zážitek z prázdnin. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Vánoční koncert, Česká mše vánoční, Čarodějnice na vdávání, Třikrálový pinec, Ples obce Baška.

pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2016 Populární

provedl 860 stažení

Stažení (pdf, 11.53 MB)

2016-08-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Listopad (8/2016) - V listopadovém zpravodaji si můžete přečíst články: Koncert, na který se bude dlouho vzpomínat, Zastupitelstvo obce, Informace o Městské Policii, Zima a komunikace obce, Jak zlepšit kvalitu vody v potoku, rybníku nebo řece v obci, Proč byl na přehradě Baška zákaz koupání, Příspěvek na kastraci Vaší kočky, Statné lípy v areálu kunčičského hřbitova, Kemp Baška zazimován, Drakům se létat moc nechtělo, Třicet let kulturního domu v Bašce, Rozhovor s Michalem Válkem, Úspěšná tanečnice Sára Kupčáková, V Bašce se na běžce usmívalo sluníčko, Hora nás tam prostě nechtěla, Miss Face 2016 Nikol Uhlířová, Tajemství husích stop v přímém přenosu. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Advetní tvoření, Netradiční zábava, Rozvsvěcování stromečku, Brontosauři revival, Strašidelný průvod se světýlky, Ořechování.

pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2016 Populární

provedl 674 stažení

Stažení (pdf, 10.91 MB)

2016-07-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Říjen (7/2016) - V říjnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Beskydské hry bez hranic, Zastupitelstvo obce, Aukce na ceny energie, Setkání s občany, Rušení nočního klidu, Ořez větví, Záchranný odlov raků, Obecní služby opravovaly, Křídlatkou zarůstají některé lokality v obci, Majestátný dub v obci, Guláš tu, guláš tam, všude, kam se podívám!, Prázdninám došel dech, Léto v kempu Baška, Hasiči z Bašky na táboře DFS Ostravička, Hodoňovice hostily pohárovou soutěž v požárním útoku, Prázdniny na kopečku v Hodoňovicích, Od kláštera po tvarůžky přes bránu do pekla, Naši senioři nezaháleli ani o prázdninách, Místní knihovna informuje, Husovy stopy. Oč jde?, Prvňáčci slavnostně přivítáni, Rozhovor s paní učitelkou Mgr. Janou Herecovou, Informace ze školní jídelny, Lašský smíšený pěvecký sbor Baška v Lužici, Závěrečný koncert 4. ročníku MFPS Baška 2016, nechybí pozvánky na blížíci se akce - Bašťanská šestka, 1/2 Šichta na Čupku, Krmáš, Drakiádu, Ořechování, Netradiční zábavu, Číše plná operety.

pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2016 Populární

provedl 615 stažení

Stažení (pdf, 11.02 MB)

2016-06-zpravodaj-Baska.pdf

2016 06 zpravodaj BaskaV záříjovém Zpravodaji obce Baška naleznete tyto články: Jubilejní 10. Baškohrátky ve všem rekordní, Informace ze zasedání Zastupitelstva obce, V Bašce bude devítiletka, Poplatky za odpad, Baškohrátky se dostaly za hranice regionu, Volby 2016, Poutě v obcích, Informace o očkování, Obec se upravovala, Kominíci informují, Co se děje v knihovně, Výstraha před nebezpečím, ZOO Lašský dvůr, Čendaspoláci na Baškohrátkách, Tak šťastné a veselé anebo cirkusový zážitek se Slzou v oku, divokým Jelenem a velkým překvapením na závěr, Sbírání hub, Ohlédnutí za prázdninami, Bašťanské léto, Zeleň v Bašce, Žila mezi námi Vlasta Krautová a pozvánky na akce - Slavnostní závěrečný koncert, Bašťanská šestka, Tanec, víno?, Šichta na Čupku.

pdf Zpravodaj obce Baška - Srpen 2016 Populární

provedl 760 stažení

Stažení (pdf, 4.37 MB)

2016-05-zpravodaj-Baska.pdf

2016-05-zpravodaj-BaskaV srpnovém Zpravodaji obce Baška naleznete články: Zastupitelstvo obce, Připravované projekty, Baška hledá logo, Lesy ČR informují, Recyklace elektro, Hasičský záchranný sbor, Čendaspoláci přivítali léto, Sezóna v kempu Baška, Gruzínský folklorní soubor, Zprávičky ze školičky, Nastal prázdninový čas, Seniorklub stále akční, Je to jen vrba, Medvěd opět v Bašce, Bašťanští fotbalisté, Přátelský vztah nekončí, Prezident Beneš, Otevření nové školy.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červen-Červenec 2016 Populární

provedl 906 stažení

Stažení (pdf, 6.01 MB)

2016-04-zpravodaj-Baska.pdf

2016-04-zpravodaj-BaskaZpravodaj Červenec (4/2016) - V červencovém zpravodaji naleznete články: Usnesení Zastupitelstva obce, Komise pro dopravu, SmVaK informuje, Jak napouštět bazén, Jezděte hromadně, Kotlíková dotace, Uklízeli jsme Bašku, Ukončení provozu lékárny, Oslava 15. výroční, Pasování prvňáčků, Píšeme svůj vlastní příběh, Třebíčští „kmotři“, Mezinárodní festival, Ohlasy z festivalu, 6. ročník Country bálu, Přes 200 lidí obešlo Bašku, Dětský den, První „pohádka“, Zahrada na pokračování, Monsignor Otto Furch, Pošta pro tebe a nechybí pozvánky na akce - Baškohrátky, GulášFest, Hvězdné manýry.

pdf Zpravodaj obce Baška - Březen-Květen 2016 Populární

provedl 868 stažení

Stažení (pdf, 14.15 MB)

2016-03-zpravodaj-Baska.pdf

2016-03-zpravodaj-BaskaZpravodaj Květen (3/2016) - připomeneme si vyprodané představení Byt na inzerát, oceníme čestné dárce krve. Informujeme Vás o nové lince pomoci pro oběti kriminality a domácího násilí nebo o asistenční službě. Katastr nemovitostí Vás požádá o součinnost při revizi údajů v jejich evidenci. Obecní knihovna nás seznámí s nejlepšími čtenáři a oceněnými příběhy v soutěži. V historii se poohlédneme na Fran Směju, Josefa Handla nebo legionáře Cyrila Langra. Ze života spolků se dozvíme, jaké to bylo na Retro zábavě, seniorském večírku, maškarním bále, zájezdem za Draculou nebo akci Ukliďme Česko. Základní škola v Bašce také nezahálela, a tak se podíváme na výtvarnou soutěž nebo připomenutí velikonočního jarmarku. Nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, největší událostí bude Mezinárodní festival pěveckých sborů a beseda s hosty z Třebíče a pamětníky Slezské výzvy, ale i Country bál, Dětský den, Nepotřebné věci potřebným lidem, Okolo Bašky cestička, Baška na Bašce.

pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2016 Populární

provedl 803 stažení

Stažení (pdf, 8.63 MB)

2016-02-zpravodaj-baska.pdf

2016-02-zpravodaj-BaskaZpravodaj Únor (2/2016) - začala nám plesová sezóna, kterou odstartoval v lednu Společenský ples obce Baška. Poradíme Vám jak je to s kotlíkovými dotacemi. Z dopisu Mysliveckého spolku adresovaného starostce obce, se dozvíte jiný pohled na cyklostezku. Hasiči v Bašce mají nové auto. Klaunice bavili děti na maškarním bále v Hodoňovicích. SmVaK Vás informuje o dětí v jejich společnosti tzv. Z první ruky. V Hodoňovicích proběhl masopust. Jsme rádi, že můžeme informovat jak Tříkrálová sbírka dopadla v obci Baška nebo jak se obec chce zapojit do celorepublikové akce Ukliďme Česko! V historii jsme se ohlédli za Antonínou Mačákovou. Nechybí pozvánky na následující kulturní akce jako je RETRO zábava, Přátelský večírek seniorů, Mezinárodní festival pěveckých sborů, Baškohrátky.

pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2016 Populární

provedl 694 stažení

Stažení (pdf, 10.15 MB)

2016-01-zpravodaj-baska.pdf

2016-01-zpravodaj-BaskaZpravodaj Leden (1/2016) - před vánočními svátky nás v kulturním domě rozezpívala a vánočně naladila dechová hudba Vlčnovjanka. Zastupitelé na svém zasedání schválili rozpočet na rok 2016. Dozvíme se, že chodník přináší občanům Kunčiček štěstí, bohužel však i v tom smyslu, kdy máte štěstí pokud šlápnete do h.... Ohlédneme se do historie, kde nám i pan plk. Ing. František Čvanda, zanechal svou stopu. Poradíme Vám, jak je to s pojištěním, když jedete lyžovat na hory do zahraničí. Bratr Karla Kryla - Jan vystoupil v Hostinci U Čendy, ale i Monte Čupelo bylo v obležení Lachů. Nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, např. Obecní ples, Kloboukový ples, Maškarní bál, Hasičský ples, besedu k výročí úmrtí Eduarda Hakena, Masopust, nebo divadlo Byt na inzerát.