Adresáře Zpravodaj obce Baška - ročník 2018

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2018 Populární

provedl 1271 stažení

Stažení (pdf, 11.46 MB)

2018-12-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2018

Zpravodaj Prosinec (12/2018) - Nastal Advent, tak zní úvodní titulka prosincového zpravodaje obce Baška. Hned v úvodu se Vám představí nové Zastupitelstvo obce Baška na volební období 2018-2022. Následuje článek nového místostarosty obce Jana Richtra. A nechybí však ani další články: Výběr z usnesení Rady obce, Rozhovor s Liborem Vavříkem, Informace o úpravách jízdních řádů, Elektrické vedení a dřeviny, Komunikace a zahradní zeleň, Zima a komunikace v obci, Výzva pro občany: Krást se nemá, Informace o bohoslužbách o vánočních svátcích, Třikrálová sbírka 2019, Hodoňovice oslavovaly, a také se bavily na Krmáši, 5. ročník závodu 1/2 Šichta na Čupku, Kokosování oslovilo spoustu lidí, Pochutnali jste si na svatomartinské huse a vínu? Pojďme si ještě něco říct o svátku svatého Martina, Kulturák plný dětí, Vzpomínáme na Františka Zbocha, Senioři informují, Jaký si to uděláš, takový to máš, Podpora včelařského kroužku, Úspěch bašťanských holubářů, My rádi tvoříme! Co se děje v knihovně, Zprávičky z Bašťanské školičky, Z mateřské školy v Kunčičkách u Bašky, Jak jsme oslavili 100let republiky, Výchova k občanství on-line, Školní družina "Gumídci", Vícejazyčnost je bohatství, Dušičkové podzimní tvoření v družině v Hodoňovicích, Strašidelný průvod se světýlky očima žáků 3. třídy. Zpráva o stavbě ZŠ Baška. A nechybí opět pozvánky na nadcházející akce - Mikuláš U Čendy, Vánoční koncert v kostele sv. Václava, Tradiční Silvestrovský fotbálek, Silvestrovský výplaz na Monte Čupelo, Ples obce Baška, Maškarní taneční bál, Přátelský večírek Seniorklubu.

pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2018 Populární

provedl 1235 stažení

Stažení (pdf, 8.82 MB)

2018-11-zpravodaj-Baska.pdf

pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2018 Populární

provedl 1293 stažení

Stažení (pdf, 11.47 MB)

2018-10-zpravodaj-Baska.pdf

pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2018 Populární

provedl 1394 stažení

Stažení (pdf, 9.68 MB)

2018-09-zpravodaj-Baska.pdf

pdf Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2018 Populární

provedl 917 stažení

Stažení (pdf, 8.33 MB)

2018-078-zpravodaj-Baska.pdf

pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2018 Populární

provedl 1505 stažení

Stažení (pdf, 7.77 MB)

2018-06-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červen 2018

Zpravodaj Červen (06/2018) - červnový zpravodaj nám hned na obálce připomene, že ne jen počasím nám začalo léto. Chybět nebudou však ani další články: Výběr z usnesení Rady obce, Dopis pana Milana Slaniny do ruské Samary, Otevíráme Dětskou skupinu v Hodoňovicích, připomeneme splatnost poplatků za odpady, SmVaK nám doporučuje si napustit bazén rychle a pohodlně, Městská policie to s námi myslí také dobře, Baška v pořadu Co na to Češi, ohlédneme se za Mezinárodním festivalu pěvěckých sborů, vyznamenání Červeného kříže, Čestní dárci krve i letos oceněni, Starostka a místostarosta Bašky přivítali nové občánky, Rozhovor s Radkem Grygaříkem, ani letos Country bál v Hodoňovicích nesměl chybět, Výlět do neznáma, Sousedé na Kotvě, Hodoňovický kříž, Kemp v obci Baška začal novou letní sezónu, Kterou cestičkou se dát? No přece Okolo Bašky!, Jarní činnost Seniorklubu Baška, Bašťanská knihovna je zase útulnější, Děti z MŠ Baška na výletě v nemocnici, Bašťanská kopaná si letos připomíná 80 let od svého založení. A nechybí opět pozvánky na nadcházející akce - Oslavy 730 let Kunčiček u Bašky a 80 let fotbalu, Beskydské hry bez hranic, Baškohrátky nebo GulášFest.

pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2018 Populární

provedl 1350 stažení

Stažení (pdf, 8.65 MB)

2018-05-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Květen 2018

Zpravodaj Květen (05/2018) - V květnovém zpravodaji si připomeneme jména a osudy občanů, kteří padli ve 2. světové válce. Chybět nebudou však ani další články: Výběr z usnesení Rady obce, Otevíráme Dětskou skupinu v Hodoňovicích, Částečná uzavírka silnice mezi Frýdkem a Baškou, Dopravní značení pro zvýšení bezpečného provozu, Forenzní značení kol, Jaro je konečně tady, Nešvary v obci, Tři roky poté, Rozhovor s Magdalenou Janošcovou, Plánujeme tradiční zájezd obce Baška, Zelený čtvrtek U Čendy se Zelenou mízou, Premiéra Vítání jara se vydařila, Uklízeli jsme svou obec, V pátek 13. byl šťastný RETRO den, Na Retro se těšíme každý rok, Praktické cvičení na přehradě Baška, Cesta ke kravínu, teď trvá hodinu, Vzpomínky protkané úctou, Baštečtí senioři jsou už dávno IN, Když dva se rádi mají, Co se dělo v dubnu v naší knihovně, Zpráva technického dozoru a průběh prací na Rekonstrukci školy, Canisterapie ve školce Baška, Jak jsme vyháněli zimu, Bašťanská kopaná si letos připomíná 80 let. Pozveme Vás na akce - Dětský den, Mezinárodní festival pěveckých sborů, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce, nebo Beskydské hry bez hranic.

pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2018 Populární

provedl 877 stažení

Stažení (pdf, 8.48 MB)

2018-04-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Duben 2018

Zpravodaj Duben (04/2018) - V dubnovém zpravodaji si připomeneme měsíc čtenářů a nechybí i další články: Výběr z usnesení Rady obce, pozvánku na Vítání občánků, nebo povinné očkování psů, představíme sociální služby Podaných rukou, nebo že senioři mohou cestovat po Slovensku vlakem zdarma, dozvíme se o šetření ČSÚ o životních podmínkách za rok 2018, připomeneme si jak se třídí odpady, SmVaK nám připomene, že máme sledovat kvalitu vody ve svých studních. Nechybí rozhovor tentokrát s Ladislavem Carbolem. Probíhá výsadba nové zeleně v obci. Ohlédneme se za Vesnickým bálem v teplákovém outfitu, nebo Jak Mach a Šebestová ke kouzelnému sluchátku přišli. Nechybí články ze školy a školičky, nebo ohlédnutí za historii bašského kostela. Pozveme Vás na akce - Country bál, Ukliďme Bašku, Když dva se rádi mají, RETRO zábavu, Mezinárodní festival pěveckých sborů, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce, nebo Beskydské hry bez hranic.

pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2018 Populární

provedl 1276 stažení

Stažení (pdf, 9.37 MB)

2018-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Březen 2018

Zpravodaj Březen (03/2018) - V březnovém zpravodaji se ohlédneme za Masopustem v Hodoňovicích a nechybí i další články: Výběr z usnesení Rady obce, Stavba nové školy v Bašce zahájena, Odměny za opatrný průjezd kravím podchodem, Rozhovor s Ladislavem Otipkou - cvičitelem jógy, Další úspěch holubáře Slavomíra Haššo, Baštecké tůně, Dětský karneval s klauny, Skvělý výlet i večírek dříve narozených, Březen měsíc čtenářů, Statistika knihovny Baška za rok 2017, Mé nejkrásnější vánoce, Knihomol - školní kolo recitační soutěže, Lyžařský kurz v Malenovicích, Rendez vous se vzpomínkami, Frýdecká Bazilika, Velký muž, velký hlas a velká duše - Eduard Haken. A na závěr pozvánky na blíží se kulturní akce - Školní ples, Pomlázkovou zábavu, RETRO zábavu, Ukliďme Bašku, Když dva se rádi mají, Okolo Bašky cestička, Baška na Bašce.

pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2018 Populární

provedl 1882 stažení

Stažení (pdf, 7.39 MB)

2018-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Únor 2018

Zpravodaj Únor (02/2018) - Únorový zpravodaj Vám přináší tyto články: Výběr z usnesení Rady obce, Ohlédnutí kronikářky Bašky za rok 2017, Výsledky prezidentské volby po 1. kole, Poděkování všem, kteří přispěli v Tříkrálové sbírce, Poplatky za odpad a psa se nemění, Statistika obyvatel za rok 2017, Moravské kominické společenstvo informuje, Přišlo nám psaní o Restauraci Kotva, Klezmerova kapela SIMCHA rozezpívala naplněnou hodoňovickou kapli, Lachy zklamalo počasí, Silvestrovský fotbálek na mokru, Tříkrálový pinec 2018, O ples obce Baška byl nebývalý zájem, Knihovna Baška slavnostně otevřena v nových prostorách, Děti z MŠ Baška v nové knihovně, Básník Petr Bezruč zemřel před 60 lety, Co víme o únoru 1948. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Hodoňovický masopust, Posezení u cimbálu, Školní ples, Vesnický bál, RETRO zábavu, Když dva se rádi mají.

pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2018 Populární

provedl 913 stažení

Stažení (pdf, 8.28 MB)

2018-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Leden 2018

Zpravodaj Leden (01/2018) - První zpravodaj roku 2018 s těmito články: Výběr z usnesení Rady obce, Obec Baška bude v roce 2018 hospodařit s více než 171 milióny korun, cena vodného a stočného, Třikrálová sbírka 2018, Prezidentské volby 2018, Podzimní ošetření dřevin v Bašce, Ferrit významně roste, do pěti let chce být na všech kontinentech, Zpráva o činnosti Čendaspolku 2017, Mikuláš naděloval i U Čendy, Rozsvítili jsme společně vánoční stromeček a zahájili tak dobu adventní, Kultura v Bašce má šmrnc, 65. narozeniny LSPS Baška, Senioři v podzimním čase, SDH Hodoňovice: Ohlédnutí za rokem 2017 s půlkulatým výročí, Archeologické objevy a věrohodnost Bible, Mikulášské tvoření v knihovně Baška, Naši malí plaváčci ze školky, Vánoční těšení, Z historie ochotnického divadla v Bašce. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Ples obce Baška, Dětský karneval, Přátelský večírek, Hodoňovický masopust, Vesnický bál, Školní ples, Zájezd na muzikál Sestra v akci.