pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2018 Populární

Stažení (pdf, 7.39 MB)

2018-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Únor 2018

Zpravodaj Únor (02/2018) - Únorový zpravodaj Vám přináší tyto články: Výběr z usnesení Rady obce, Ohlédnutí kronikářky Bašky za rok 2017, Výsledky prezidentské volby po 1. kole, Poděkování všem, kteří přispěli v Tříkrálové sbírce, Poplatky za odpad a psa se nemění, Statistika obyvatel za rok 2017, Moravské kominické společenstvo informuje, Přišlo nám psaní o Restauraci Kotva, Klezmerova kapela SIMCHA rozezpívala naplněnou hodoňovickou kapli, Lachy zklamalo počasí, Silvestrovský fotbálek na mokru, Tříkrálový pinec 2018, O ples obce Baška byl nebývalý zájem, Knihovna Baška slavnostně otevřena v nových prostorách, Děti z MŠ Baška v nové knihovně, Básník Petr Bezruč zemřel před 60 lety, Co víme o únoru 1948. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Hodoňovický masopust, Posezení u cimbálu, Školní ples, Vesnický bál, RETRO zábavu, Když dva se rádi mají.