pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2018 Populární

Stažení (pdf, 8.65 MB)

2018-05-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Květen 2018

Zpravodaj Květen (05/2018) - V květnovém zpravodaji si připomeneme jména a osudy občanů, kteří padli ve 2. světové válce. Chybět nebudou však ani další články: Výběr z usnesení Rady obce, Otevíráme Dětskou skupinu v Hodoňovicích, Částečná uzavírka silnice mezi Frýdkem a Baškou, Dopravní značení pro zvýšení bezpečného provozu, Forenzní značení kol, Jaro je konečně tady, Nešvary v obci, Tři roky poté, Rozhovor s Magdalenou Janošcovou, Plánujeme tradiční zájezd obce Baška, Zelený čtvrtek U Čendy se Zelenou mízou, Premiéra Vítání jara se vydařila, Uklízeli jsme svou obec, V pátek 13. byl šťastný RETRO den, Na Retro se těšíme každý rok, Praktické cvičení na přehradě Baška, Cesta ke kravínu, teď trvá hodinu, Vzpomínky protkané úctou, Baštečtí senioři jsou už dávno IN, Když dva se rádi mají, Co se dělo v dubnu v naší knihovně, Zpráva technického dozoru a průběh prací na Rekonstrukci školy, Canisterapie ve školce Baška, Jak jsme vyháněli zimu, Bašťanská kopaná si letos připomíná 80 let. Pozveme Vás na akce - Dětský den, Mezinárodní festival pěveckých sborů, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce, nebo Beskydské hry bez hranic.