Adresáře Zpravodaj obce Baška - ročník 2017

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2017 Populární

provedl 788 stažení

Stažení (pdf, 12.23 MB)

2017-12-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2017

Zpravodaj Prosinec (12/2017) - Poslední zpravodaj roku 2017 obsahuje tyto články: Uplynulý rok očima radních, Vánoční svátky, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny, Prezidentské volby 2018, Stolní kalendář 2018 do každé domácnosti, MSK zvyšuje bezpečnost seniorů, Všechno je jednou poprvé, Noví občánci Bašky přivítání, Slavili jste KRMÁŠ, Tradičně netradiční pečení, 1/2 Šichtě na Čupku kraloval Mara Causidis, Oddílový přebor v nočním orientačním běhu proběhl v Bašce, Ohlédnutí za bašťanským fotbalem, Funky Beat dobývá svět, Drsný boj na světové soutěží krásy - Nikola Uhlířová, K vynikajícímu koncertu přispěli také zpěváci z Bašky, Příznivcům poštovních holubů, Rozhovor se Slavomírem Haššo, Co se děje v knihovně, Jak jsme přivítali Martina, Vesmír v MŠ Baška, Jak se staví škola, Vzpomínky, které nezavál čas. A protože je závěr roku, nechybí PF Bašťanského spolku, LSPS Baška, Seniorklubu, hasičů z Bašky, knihovny Baška. Najdete zde i pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Třikrálový pinec, Silvestrovský výšlap na Monte Čupelo, Ples obce Baška, Advetní benefiční koncert s kapelou SIMCHA, Hodoňovický masopust, Vesnický bál.

pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2017 Populární

provedl 1211 stažení

Stažení (pdf, 11.33 MB)

2017-11-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Listopad 2017

Zpravodaj Listopad (11/2017) - Již jedenáctý v pořadí zpravodaj je opět nabitý těmito články: Výběr z usnesení Rady obce, Informace o možnosti dotací, Podané ruce - jedno logo - dvě organizace, Forenzní značení jízdních kol pro tento rok končí, Topení a komíny, Zima a komunikace v obci, Stolní kalendář 2018 i letos do každé domácnosti, Poděkování Ludmile Vaníčkové, Houby si letos daly načas! Ale přece jen rostly, Drakiáda 2017, letiště Baška, Bašťanská 6 proběhla za slunečného počasí, Jaro - léto - burčák - zima, Bez vozíku až na Lomnický štít, Pozapomenuté vzpomínky na bohatou historii LSPS, Bašťanští senioři informují, Rozhovor s Hankou Poledníkovou, Co se děje v knihovně, Pozvání na výstavu obrazů v Metylovicích, Podzimní prožitkové učení v naší Mateřské škole Baška, Nejstarší historie sokolského hnutí v Bašce 1910-1930. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Čokoladování, Vánoční koncert JAVORY, Mikuláš, Rozsvěcování stromečku, Adventní benefiční koncert, Silvestrovský výšlap na Monte Čupelo, Ples obce Baška.

pdf Zpravodaj obce Baška - Říjen 2017 Populární

provedl 872 stažení

Stažení (pdf, 9.72 MB)

2017-10-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Říjen 2017

Zpravodaj Říjen (10/2017) - Podzimní zpravodaj je nabitý dalšími články: Výběr z usnesení Rady obce a Zastupitelstva obce Baška, Volby do Poslanecké sněmovny 2017, Vyhodnocení soutěže Foťte Bašku jak ji ostatní neznají, Požehnání nově renovovaného svatostánku ve Skalici, Dobrá věc se podařila - koncert pro renovaci kříže, Na přehradě se uvařilo přes 1000 litrů guláše, Prázdninám i létu odzvonilo, Beskydské hry bez hranic na Pržně, Zážitky všeho druhu - to je Jižní Morava a zájezd obce Baška, Těm kteří tu byli, jsou a budou, Zase nacpaný autobus, Pohárová soutěž v požárním útoku v Hodoňovicích, Adrenalin o prázdninách u seniorů, Rozhovor s Lukášem Bjolkem, Zajímavosti o knihovnách, Prvňáčci ve školních lavicích, Komu patří svět, Nové herní prvky na veřejném dětském hřišti v Kunčičkách u Bašky, Do školy s úsměvem, Ohlédnutí nad působením salesiánů v Hodoňovicích, Dům na Kopečku v Hodoňovicích chytá druhý dech. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Drakiádu, Bašťanskou 6, Vánoční koncert JAVORY, Krmáš, 1/2 Šichtu na Čupku, Čokoladování, Besedu Klepl x Zounar, Zamilovaný sukničkář, Výroční koncert LSPS.

pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2017 Populární

provedl 1159 stažení

Stažení (pdf, 10.27 MB)

2017-09-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Září 2017

Zpravodaj Září (9/2017) - Po měsíční prázdninové pauze zde opět je nabité číslo, kde si můžete přečíst následující články: Výběr z usnesení Rady obce a Zastupitelstva obce Baška, Začíná druhé kolo forenzního značení kol, Blízká budoucnost ochrany osobních údajů, Blíží se termín voleb do Poslanecké sněmovny, Vysvěcení Božích muk v Bašce, Dům se sociálními byty zrekonstruován, Baškohrátky 2017, Mírový pochod Padajátra v Bašce, Kemp Baška jel o prázdninách na plnou páru, Workoutové hřiště v Bašce, Ohlednutí fotbalistů za ročníkem 2016/2017, Jednotka SDH Baška na výcviku na vodě, Jaká je budoucnost knih, Jak se staví škola, Tragický výbuch vysoké pece před 110 lety otřásl bašskou hutí. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Vítání občánků, Vánoční koncert JAVORY, Drakiádu, Pouťovou zábavu, Bašťanskou šestku, Krmáš, 1/2 Šichtu na Čupku, Besedu Klepl x Zounar, Čokoládování, Zamilovaný sukničkář.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2017 Populární

provedl 1470 stažení

Stažení (pdf, 9.45 MB)

2017-078-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červenec/Srpen 2017

Zpravodaj Červenec/Srpen (7-8/2017) - V nabitém prázdninovém dvojčísle zpravodaje si můžete přečíst následující články: Upozornění občanům, ASEKOL informuje, Zobali vrabci igelitové obaly, Třídění odpadu, Kuchyňský bioodpad, Dopravní omezení, Zdravotně postižení, Farnost informuje, Tradiční zájezd, Jarní úklid - reakce, Obecní služby, Baška na Bašce, I letos se vítalo léto, S létem ožl i kemp Baška, Nové sochy v kempu Baška, Knihobudka v kempu bašťanské přehrady, V KD Baška se střílelo, Voda přehrady vydala svého obyvatele, Český svaz včelařů slaví, Co víme o medu, Pohárová soutěž - O pohár obce Baška, Senioři slavili a bilancovali, Prvňáčky pasovala starostka na čtenáře, Autobus v rytmu aneb zpívání v Karlových Varech, In memoriam: Josef Gara, Kde žije radost a pohoda?, Jak se staví škola, Chachaři na bedně. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Baškohrátky, Baštanské léto, GulášFest, divadelní představení Tři bratři v nesnázích a Vánoční koncert JAVORY.

pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2017 Populární

provedl 1373 stažení

Stažení (pdf, 10.77 MB)

2017-06-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červen 2017

Zpravodaj Červen (6/2017) - V červnovém zpravodaji Vám na titulní stránce popřeje vedení obce léto plné sluníčka a teplých dní. Dále si můžete přečíst následující články: Setkání s občany, Vítali jsme nové občánky, Starostka ocenila Čestné dárce krve, Odešla legenda Augustin Bubník, Červen měsíc myslivosti a ochrany přírody, Divoké kočky přivezly show velkých rozměrů, Tanec nebo víno, 13. května přijel vlak do Hodoňovic, Okresní kolo Svojsíkova závodu na Bašce, Hasiči z Hodoňovic stavěli máj, Kameněc mo svuj folklor, Čendaspoláci smažili vaječinu, Po hranicích obce Baška, Obnova a vysvěcení Božích muk, Neuvěřitelné Jarkovy příhody, Senioři slavili a bilancovali. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Rozloučení se starou školou, Letní koncert filmové a populární hudby, Hasičskou soutěž oo pohár Obce Baška, Mírový pochod Padajátra, Baškohrátky, GulášFest, Vánoční koncert JAVORY.

pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2017 Populární

provedl 1427 stažení

Stažení (pdf, 8.46 MB)

2017-05-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Květen 2017

Zpravodaj Květen (5/2017) - V květnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Poslední dny války v Bašce, Výpis z usnesení Zastupitelstva, Statistika obyvatelstva, In memoriam: Zdeněk Kavka, Ukliďme Česko, Ukliďme Bašku, Zamyšlení a zpráva Spolku pro Hodoňovice na téma jarní úklid, Baška: bruslení koupání nebo projížďka na lodi pod hřebenem Beskyd, Jak se chránit před klíšťaty, Víte že F-M letos slaví 750 let?, Retro zábava, Zelená míza na Zelený čtvrtek U Čendy, Ochotníci z Bašky vyrazili do světa na zkušenou, GRAND PRIX vědomostního kvízu, Rozhovor s Dagmar Habrnalovou, Beseda o knize knih, Jsme tady a je nás slyšet, Jak se staví škola. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Setkání s občany, Baška na Bašce, Letní koncert filmové a populární hudby, Okolo Bašky cestička, Dětská den.

pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2017 Populární

provedl 1019 stažení

Stažení (pdf, 6.57 MB)

2017-04-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Duben (4/2017) - V dubnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Jubilejní X. hodoňovický masopust plný veselí, Úvodní slovo starostky, Výběr z usnesení Rady obce Baška, soutěž Foťte Bašku, jak ji ostatní neznají, Forenzní značení kol, Z komise pro dopravu a bezpečnost, Osobní asistence pomáhají i v naší obci, Upozornění pro občany Státní veterinární správy, Jaro je tady! Sledujte kvalitu vody ve své studni, Ošetřování dřevin v obci, Vrba na Kamenci dostala nový kabát, O činnosti obecních služeb, Plánujeme tradiční zájezd obce Baška, Rozhovor s Pavlem Kowalczykem, Ještě jednou o holubářích a holubech, Restaurace U Kubalů v Kunčičkách u Bašky, Školní ples aneb Den D v životě pořadatele, Jak se staví škola, Děvuchy a synci z Beskdy, Umí každý z vás zachránit život? A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Setkání s občany, Povinné očkování psů, Vítání občánků, Baška na Bašce, Pomlázkovou zábavu, Ukliďmě Bašku, Divoké kočky, Letní koncert filmové a populární hudby, Okolo Bašky cestička, Mobilní rozhlas.

pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2017 Populární

provedl 975 stažení

Stažení (pdf, 10.45 MB)

2017-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Březen (3/2017) - V březnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Senioři se umí bavit, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Občané se mohou podílet na strategickém plánu obce, Doplňková kotlíková výzva, Nemocnice ve Frýdku-Místku informuje, Povinné kontroly kotlů, Dobrovolní hasiči musí předjednat využití vodovodní sítě pro cvičení s vodaři, Zahájení rekonstrukce Základní školy v Bašce se blíží, Firemní den Ferrit v KD Baška, Dětský karneval a Cirkus trochu jinak, Myslivost, Baštečtí holubáři ve svém jubilejním 75. roce od založení, Holubářovo trápení, Statistika bašťanské knihovny, Deníček malého lyžaře, V Mateřské škole Baška pracujeme s Metodou dobrého startu. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Pomlázkovou zábavu, Retro zábava, Ukliďmě Bašku, Divoké kočky, Baška na Bašce, Letní koncert filmové a populární hudby, Mobilní rozhlas.

pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2017 Populární

provedl 1114 stažení

Stažení (pdf, 5.24 MB)

2017-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Únor (2/2017) - V únorovém zpravodaji si můžete přečíst články: V Bašce máme Čarodějnice na vdávání, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Ples obce Baška roztančil celý kulturní dům, Tříkrálová sbírka se opět zdařila, MUDr. Antonín Galia, Sraz sedmdesátníků, Jezdí speciální Skibusy do Jeseníků a Beskyd, Obecní služby, Laši na Silvestra na Monte Čupelu, Zpráva o činnosti Čendaspolku za rok 2016, Rozhovor se Zdeňkem Matejkou, Dominik Ramík povídal o Vanuatu, Silvestrovský fotbálek, Třikrálový pinec, Jak to bude se zápisem do ZŠ Baška, Připomenutí adventního času: Zpívání u stromečku. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Školní ples, Hodoňovický masopust, Hasičský bál, Přátelský večírek.

pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2017 Populární

provedl 755 stažení

Stažení (pdf, 5.14 MB)

2017-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Leden (1/2017) - V lednovém zpravodaji si můžete přečíst články: Ohlédnutí za rozsvícením vánočního stromečku v Bašce, Zasedání Zastupitelstva obce Baška, Obec Baška bude v roce 2017 hospodařit s více než 85 milióny korun, Vyjádření obce ke změně jízdního řádu MHD, Třikrálová sbírka 2017, Cena vodného a stočného od 1. 1. 2017, Rozhovor s panem Josefem Žákem, Adventní koncert Brontosauři revival měl nezapomenutelnou atmosféru, Mikulašská nadílka i s pohádkou, Hasiči si převzali člun, Tanec nebo víno u konce, Novoroční přání školy, Advent ve školce v Kunčičkách u Bašky, Osud Bašťanské zvoničky. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Dětský karneval, Školní ples, Hodoňovický masopust, Hasičský bál, Přátelský večírek.