pdf Zpravodaj obce Baška - Duben 2017 Populární

provedl 991 stažení

Stažení (pdf, 6.57 MB)

2017-04-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Duben (4/2017) - V dubnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Jubilejní X. hodoňovický masopust plný veselí, Úvodní slovo starostky, Výběr z usnesení Rady obce Baška, soutěž Foťte Bašku, jak ji ostatní neznají, Forenzní značení kol, Z komise pro dopravu a bezpečnost, Osobní asistence pomáhají i v naší obci, Upozornění pro občany Státní veterinární správy, Jaro je tady! Sledujte kvalitu vody ve své studni, Ošetřování dřevin v obci, Vrba na Kamenci dostala nový kabát, O činnosti obecních služeb, Plánujeme tradiční zájezd obce Baška, Rozhovor s Pavlem Kowalczykem, Ještě jednou o holubářích a holubech, Restaurace U Kubalů v Kunčičkách u Bašky, Školní ples aneb Den D v životě pořadatele, Jak se staví škola, Děvuchy a synci z Beskdy, Umí každý z vás zachránit život? A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Setkání s občany, Povinné očkování psů, Vítání občánků, Baška na Bašce, Pomlázkovou zábavu, Ukliďmě Bašku, Divoké kočky, Letní koncert filmové a populární hudby, Okolo Bašky cestička, Mobilní rozhlas.