pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2017 Populární

provedl 956 stažení

Stažení (pdf, 10.45 MB)

2017-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj Březen (3/2017) - V březnovém zpravodaji si můžete přečíst články: Senioři se umí bavit, Výběr z usnesení Rady obce Baška, Občané se mohou podílet na strategickém plánu obce, Doplňková kotlíková výzva, Nemocnice ve Frýdku-Místku informuje, Povinné kontroly kotlů, Dobrovolní hasiči musí předjednat využití vodovodní sítě pro cvičení s vodaři, Zahájení rekonstrukce Základní školy v Bašce se blíží, Firemní den Ferrit v KD Baška, Dětský karneval a Cirkus trochu jinak, Myslivost, Baštečtí holubáři ve svém jubilejním 75. roce od založení, Holubářovo trápení, Statistika bašťanské knihovny, Deníček malého lyžaře, V Mateřské škole Baška pracujeme s Metodou dobrého startu. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Pomlázkovou zábavu, Retro zábava, Ukliďmě Bašku, Divoké kočky, Baška na Bašce, Letní koncert filmové a populární hudby, Mobilní rozhlas.