pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2017 Populární

Stažení (pdf, 10.77 MB)

2017-06-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Červen 2017

Zpravodaj Červen (6/2017) - V červnovém zpravodaji Vám na titulní stránce popřeje vedení obce léto plné sluníčka a teplých dní. Dále si můžete přečíst následující články: Setkání s občany, Vítali jsme nové občánky, Starostka ocenila Čestné dárce krve, Odešla legenda Augustin Bubník, Červen měsíc myslivosti a ochrany přírody, Divoké kočky přivezly show velkých rozměrů, Tanec nebo víno, 13. května přijel vlak do Hodoňovic, Okresní kolo Svojsíkova závodu na Bašce, Hasiči z Hodoňovic stavěli máj, Kameněc mo svuj folklor, Čendaspoláci smažili vaječinu, Po hranicích obce Baška, Obnova a vysvěcení Božích muk, Neuvěřitelné Jarkovy příhody, Senioři slavili a bilancovali. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Rozloučení se starou školou, Letní koncert filmové a populární hudby, Hasičskou soutěž oo pohár Obce Baška, Mírový pochod Padajátra, Baškohrátky, GulášFest, Vánoční koncert JAVORY.