Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 500ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.
Příspěvky posílejte výhradně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dokumenty

pdf Zpravodaj obce Baška - Březen 2018

provedl 99 stažení

Stažení (pdf, 9.37 MB)

2018-03-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Březen 2018

Zpravodaj Březen (03/2018) - V březnovém zpravodaji se ohlédneme za Masopustem v Hodoňovicích a nechybí i další články: Výběr z usnesení Rady obce, Stavba nové školy v Bašce zahájena, Odměny za opatrný průjezd kravím podchodem, Rozhovor s Ladislavem Otipkou - cvičitelem jógy, Další úspěch holubáře Slavomíra Haššo, Baštecké tůně, Dětský karneval s klauny, Skvělý výlet i večírek dříve narozených, Březen měsíc čtenářů, Statistika knihovny Baška za rok 2017, Mé nejkrásnější vánoce, Knihomol - školní kolo recitační soutěže, Lyžařský kurz v Malenovicích, Rendez vous se vzpomínkami, Frýdecká Bazilika, Velký muž, velký hlas a velká duše - Eduard Haken. A na závěr pozvánky na blíží se kulturní akce - Školní ples, Pomlázkovou zábavu, RETRO zábavu, Ukliďme Bašku, Když dva se rádi mají, Okolo Bašky cestička, Baška na Bašce.

pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2018 Populární

provedl 204 stažení

Stažení (pdf, 7.39 MB)

2018-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Únor 2018

Zpravodaj Únor (02/2018) - Únorový zpravodaj Vám přináší tyto články: Výběr z usnesení Rady obce, Ohlédnutí kronikářky Bašky za rok 2017, Výsledky prezidentské volby po 1. kole, Poděkování všem, kteří přispěli v Tříkrálové sbírce, Poplatky za odpad a psa se nemění, Statistika obyvatel za rok 2017, Moravské kominické společenstvo informuje, Přišlo nám psaní o Restauraci Kotva, Klezmerova kapela SIMCHA rozezpívala naplněnou hodoňovickou kapli, Lachy zklamalo počasí, Silvestrovský fotbálek na mokru, Tříkrálový pinec 2018, O ples obce Baška byl nebývalý zájem, Knihovna Baška slavnostně otevřena v nových prostorách, Děti z MŠ Baška v nové knihovně, Básník Petr Bezruč zemřel před 60 lety, Co víme o únoru 1948. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - Hodoňovický masopust, Posezení u cimbálu, Školní ples, Vesnický bál, RETRO zábavu, Když dva se rádi mají.

pdf Zpravodaj obce Baška - Leden 2018 Populární

provedl 156 stažení

Stažení (pdf, 8.28 MB)

2018-01-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Leden 2018

Zpravodaj Leden (01/2018) - První zpravodaj roku 2018 s těmito články: Výběr z usnesení Rady obce, Obec Baška bude v roce 2018 hospodařit s více než 171 milióny korun, cena vodného a stočného, Třikrálová sbírka 2018, Prezidentské volby 2018, Podzimní ošetření dřevin v Bašce, Ferrit významně roste, do pěti let chce být na všech kontinentech, Zpráva o činnosti Čendaspolku 2017, Mikuláš naděloval i U Čendy, Rozsvítili jsme společně vánoční stromeček a zahájili tak dobu adventní, Kultura v Bašce má šmrnc, 65. narozeniny LSPS Baška, Senioři v podzimním čase, SDH Hodoňovice: Ohlédnutí za rokem 2017 s půlkulatým výročí, Archeologické objevy a věrohodnost Bible, Mikulášské tvoření v knihovně Baška, Naši malí plaváčci ze školky, Vánoční těšení, Z historie ochotnického divadla v Bašce. A nechybí pozvánky na blížíci se akce - pozvánka na Ples obce Baška, Dětský karneval, Přátelský večírek, Hodoňovický masopust, Vesnický bál, Školní ples, Zájezd na muzikál Sestra v akci.

Kategorie