Adresáře Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška

Zpravodaj obce Baška vychází jako periodický tisk územního samosprávného celku v měsíčním vydání. Výdává jej Obecní úřad Baška pod reg. známkou MK ČR E 20187. Náklad tisku je 1 530 ks, je neprodejný a dostává jej každá domácnost v obci Baška.

Uzávěrka je vždy k 15. dni předchozího měsíce.

Členové Redakční rady: Dajana Zápalková, David Blahut, Martin Čajánek, Martin Ogořalek, Marcela Richtrová, Martina Mílová
Korektorka: Markéta Lúčanová

Zpravodaj obce Baška se řídí Etickým kodexem.

Informace o cenách inzerce do zpravodaje viz Ceník

pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2023 Nový

provedl 78 stažení

Stažení (pdf, 6.30 MB)

2023-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2023

Zpravodaj únor (02/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jaké to bylo na Pyžamovém bále. Následuje ohlédnutí kronikářky obce, výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva. Informace o rozpočtu obce na rok 2023 a místních poplatcích. V anketě bychom rádi znali Váš názor na Zpravodaj obce. Obec vyhlásila veřejnou sbírku, změnila přednost na křižovatce v centru. Přečteme si rozhovor s Matyášem Pomezným. Na Silvestra bylo živo na Čupku i na fotbalovém hřišti. LSPS rozdával radost nejen v kostelích v čase vánočním. Konal se tradiční turnaj ve stolním tenise. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Masopust, RETRO zábavu. Vyluštit si můžete opět křížovku.

pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2023 Populární

provedl 125 stažení

Stažení (pdf, 5.06 MB)

2023-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2023

Zpravodaj leden (01/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška. Následuje slovo starosty a výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva. Ceny vodného a stočného pro rok 2023. Přečteme si jak se Baška rozzářila, jak probíhalo čertovské řádění u Čendy, nebo výstava holubů. SDH Hodoňovice mělo výroční schůzi, senioři absolvovali pár výletů. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Vesnický pyžamový bál, Hasičský večírek, Dětský karneval, Hodoňovický masopust a další. Vyluštit si můžete opět křížovku.