Aktuality

Prodejna COOP v Bašce byla nucena z provozních důvodu přechodně upravit prodejní dobu na pondělí - pátek od 7:00 - 15.30, mimo středu kdy bude prodejna pouze od 7:00 - 12:00) a v sobotu od 7:00 - 11:00.

K 31. březnu je splatný poplatek za psy. Z důvodu mimořádné situace nelze poplatek zaplatit na pokladně Obecního úřadu, pouze složenkou na poště, nebo bankovním převodem z domu. Kdo tuto možnost nemá, může zaplatit poplatky později. Obec Baška z důvodu mimořádných opatření NEBUDE POZDNÍ PLATBY NIJAK SANKCIONOVAT.  

Obecní úřad Baška má k dispozici další omezené množství bavlněných roušek. Zájemcům o roušky, kteří zavolají na tel.  733 327 696 nebo 731 115 982 budou osobně doručeny. Prioritně pro seniory a občany, kteří roušku nemají.

Hasičský záchranný sbor ČR na svých webových stránkách https://www.hzscr.cz/ zřídil speciální rubriku „Koronavirus COVID 19 – videoinformace, rady a doporučení“. Občané zde mohou nalézt relevantní informace, které jsou rozděleny do několika kapitol.

Vedení města Frýdku-Místku dnes v návaznosti na epidemiologickou situaci kolem koronaviru rozhodlo o omezení MHD. Od soboty 21.3. až do odvoláni bude MHD ve městě každý PRACOVNÍ den provozována podle SOBOTNÍHO jízdního řádu. V NEDĚLI POJEDOU AUTOBUSY JAKO DOPOSUD, TEDY JAKO V NEDĚLI.