Aktuality

Ve čtvrtek 4. dubna uletělo v Kunčičkách u Bašky mládě senegalského papouška, zeleno-oranžové barvy. Je mírně oškubaný. Nálezce čeká finanční odměna. Volejte 603 809 117.

Ve dnech 25. a 26. dubna dojde k plánovanému přerušení dodávky elektřiny v Kunčičkách u Bašky. Seznam plánovaných odstávek

V pátek 5. dubna se v Hodoňovicích ztratil pes jménem Kim. Je to borderterier, 8 let starý, krátkosrstý, světlé barvy. Info o nalezeném pejskovi volejte na 773 835 501.

Zubní pohotovost ve Frýdku-Místku bude v době Velikonoc (od pátku 19. do pondělí 22. dubna) zavřená. V případě potřeby navštivte zubní pohotovost v Ostravě - Fifejdy, Varenská 5, více info: Ordinační doba

S Tříkrálovou sbírkou jsme se letos rozloučili druhé lednové pondělí. Tímto dnem skončilo putování tří králů po obcích, vesničkách a městech Frýdeckomístecka i celé České republiky. Pomyslnou štafetu po statečných kolednících, které od koledování neodradil déšť, sníh ani mráz, převzali pracovníci Charity Frýdek-Místek. Ti se vydali vstříc dobrodružství plného rozpečeťování a počítání obsahu pokladniček.