Aktuality

Nalezena fenečka křížence - hledá se majitel fenečky středního vzrůstu, stáří cca 2-3 roky, bez čipu, bez obojku, černo-rezavá, velice hodná a krotká. Informace na Obecním úřadě v Palkovicích nebo na tel. č. 605 982 121.  ztraceny pes palkovice

Městská hromadná doprava (MHD) se od nového roku stane součástí krajského integrovaného systému. Kromě sjednocení způsobu odbavování, úpravy tarifních podmínek a přepravních podmínek je nutné také přečíslovat linky městské hromadné dopravy. Stejně jako všechny linky v rámci krajského integrovaného systému budou mít trojmístné číslování.

Dne 14. 11. 2019 kolem 17,20 hodin došlo v katastru obce Metylovice na silnici 1. tř. ve směru z Frýdku-Místku do Frýdlantu nad Ostravicí k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem a jízdním kolem. Cyklista byl zraněn, odmítl ale pomoc a z místa nehody utekl. Policie hledá cyklistu tohoto kola, případně informace o majiteli kola – volejte linku 158.

V parku pod přehradou se na hřišti našel svazek klíčů se zvláštní visačkou. Majitel si je může vyzvednout na podatelně Obecního úřadu.

I letos, kromě závodění, šlo trasu projít běžnou procházkou a přispět tímto pochodem dobré věci.