pdf Zpravodaj obce Baška - listopad 2022 Populární

Stažení (pdf, 13.76 MB)

2022-11-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - listopad 2022

Zpravodaj listopad (11/2022) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jak probíhala sezóna v kempu obce. Následuje slovo starostky a výsledky komunálních voleb v Bašce. Obecní policie Baška informuje o plánované změně hlavní komunikace na křižovatce v centru obce. Přečíst si můžete jak starostka přijala úspěšné karatistky, nebo rozhovor s Dajanou Zápalkovou. Nechybí reportáže maldých hasičů, závodu Bašťanská 6, Krmáše v Hodoňovicích, fotbalové sezóny nebo zahájení sezóny Lašského pěveckého sboru. Ohledéneme se i co se dělo v knihovně. Nechybí pozvánky na následující akce, Cukrování, Rozsvěcování stromečku, koncert Tomáše Kočka s orchestrem, výstavu holubů, Mikuláše a další. Vyluštit si můžete opět křížovku a ve fotografiích shlédnout jak šel čas.