pdf Zpravodaj obce Baška - říjen 2022 Populární

Stažení (pdf, 10.21 MB)

2022-10-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - říjen 2022

Zpravodaj říjen (10/2022) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška. Navštívili jsme Městské slavnosti v Třebíči. Malobašťané dokončili areál u Altánu. Povodí Odry informuje o plánované rekonstrukci výpusti na přehradě Baška. Obecní policie Baška informuje… . Výherci výtvarné soutěže Baška očima dětí. Gulášfestu v Bašce konečně přálo počasí. Jsme hrdí na první karatistiku z Bašky, dvojnásobnou mistryní světa v karate. Sto let je jednou za sto let - neboli výročí SDH Hodoňovice. Rozhovor s Janem Blahutem. Podíváme se jak trávili léto mladí hasiči a jak proběhl 6. ročník turnaje Eduarda Stanczaka. Nechybí - Zprávy ze školy, Co se dělo v knihovně, Senioři se baví a pozvánky na plánované kulturní akce. Luštíme křížovku. Tak šel čas.