pdf Zpravodaj obce Baška - březen 2022 Populární

Stažení (pdf, 9.95 MB)

2022-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - březen 2022

Zpravodaj březen (3/2022) Na obálce březnového čísla Jaromír Polášek představuje další pověst z Bašky: Není radno chválit Boha před zlým duchem a Hanka Poledníková píše o plese naruby, kde i královna plesu byla fousatá. Následuje Slovo starostky obce o tom, že sběrný dvůr není skládka a výběr z Usnesení Zastupitelstva obce Baška. Přečtete si Výsledky ankety Architektonicko-urbanistická studie centra obce Baška. Děkujeme vám za podporu Tříkrálové sbírky. Informujeme, kdy a kde proběhne letošní vítání občánků. V březnu proběhne další setkání starostky a místostarosty s občany. Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. informuje. Poradenské centrum Charity F-M nyní nově i ve vašich domovech. Nadace ČEZ vyhlásila granty na rok 2022. Na farmářských trzích na místeckém náměstí nakoupíte i odpoledne. Obecní policie Baška o elektrokolech, motokolech a koloběžkách. I letos v Bašce proběhne příměstský tábor, který vede Hanka Kolomazníková, s níž přinášíme rozhovor. Mandl v Bašce. V Hostinci U Čendy proběhl dětský karneval. Fanoušci sportu jistě potěší Rozpis zápasů jarní části ligy fotbalistů TJ Sokol Baška. SDH Hodoňovice v tomto roce oslaví 100 let od svého založení. Co se dělo v knihovně. Vložená brožura Odpadové hospodářství v Bašce. Vařte s námi. Děti z mateřské školy navštívily Městskou knihovnu F-M v Místku a také se hravě učili o ptácích. Ručně malované kameny ŠTĚSTÍ vytvořené žáky ZŠ Baška. Vyhodnocení charitativní akce žáků základní školy na podporu ptáků v Záchranné stanici v Bartošovicích. Putování se školní družinou. Tak šel čas. Kalendárium březen 2022.