pdf Zpravodaj obce Baška - září 2021 Populární

Stažení (pdf, 9.33 MB)

2021-09-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - září 2021

Zpravodaj září (9/2021) Na obálce zářiového čísla se představuje Český zahrádkářský svaz Baška a můžeme si také přečíst, jak se vydařily letošní Baškohrátky. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška. Blahopřejeme jubilantům. Vítání občánků letos proběhne 13.listopadu. Obecní Policie Baška Informuje. Letos proběhnou volby do Poslanecké sněmovny ČR. Právní poradna opět otevírá. Opět začínají hodiny jógy na OÚ Baška. Společnost NEXTBIKE a sdílená kola. Půjčovna pomůcek Charity F-M informuje. Krajské ředitelství policie MK o „Bezpečně u vody“. Workoutové hřiště v Bašce má nové cvičební prvky. Povodí Odry informuje o vzniku cyklostezek a jejich údržbě. Anketa zastupitelů o jejich vztahu k cykloturistice. Jak proběhl letošní příměstský tábor „Baška bez hranic 2021“. Přehled zájmových aktivit pro děti. Něco o houbách. Posezení u cimbálu. Rozhovor se sportovcem Petrem Mílem. Jak si mladí bašťanští hasiči si užili prázdnin. Bašťanští holubáři informují. Začala nová fotbalová sezóna. Jak proběhl zájezd bašťanských seniorů do Luhačovic a KOVO ZOO. Co se dělo v knihovně. Výstava fotografií Lukáše Valeriána v minigalerii Knihovny Baška. Vařte s námi. Aktivity dětí ze školní družiny. Tak šel čas.