pdf Zpravodaj obce Baška - červenec/srpen 2021 Populární

Stažení (pdf, 8.96 MB)

2021-0708-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červenec/srpen 2021

Zpravodaj červenec-srpen (7,8/2021) Na obálce prázdninového dvojčísla představuje Jiří Staněk Tělocvičnou jednotu Sokol v Bašce a můžeme si také přečíst o rozloučení s historicky prvními deváťáky naší základní školy. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. Obecní Policie Informuje a doporučuje. Blahopřejeme jubilantům. Pozor na dopravní omezení v srnu a září! Beskydské centrum duševního zdraví slaví 1. narozeniny. Nová ordinace ORTOPOINT ve Frýdlantu n. O. Představujeme Centrum pro rodinu a sociální péči. SmVak informuje o kvalitě vody. Kostel v Gutech opět otevřen. RenoFarma Beskyd,a.s., informuje občany o sezónních pracích. Den obce jste mohli slavit na svých obrazovkách. Rozhovor s Arnoštem Žarlokem. Čendaspoláci smažili vaječinu. Evžen Kiecka slaví kulatiny. Příběhy bašťanských rybářů. Malobašťané rozšířili své kapacity. Pohádková cesta kolem Bašky opět bavila. Seniorklub stále v akci. Fotbalisté se připravují na novou sezónu. Pobeskydský aviatický klub připravuje velkou akci na letišti v Bahně. Co se dělo v knihovně. Pasování prvňáčků ZŠ Baška na čtenáře. Vařte s námi. Aktivity dětí ze školní družiny. Tak šel čas.