pdf Zpravodaj obce Baška - červen 2021 Populární

Stažení (pdf, 7.77 MB)

2021-06-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - červen 2021

Zpravodaj červen (6/2021) Na obálce červnového čísla představuje Hanka Poledníková bašťanský amatérský divadelní soubor Spolek dobrovolně nedobrovolných herců. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. Blahopřání jubilantům Obecní policie Baška se představuje. Co prozradí statistika Bašky za rok 2020? Připomněli jsme si osvobození obce roku 1945. Vážíme si našich čestných dárců krve. Jaké jsou podmínky pro umístění do bytové jednotky v domě se sociálními byty? Charitní odlehčovací služba jede stále dál. SmVak nabízí: Nechejte si napustit bazén rychle a pohodlně! ČEZ vytvořil nové TV studio a vysílá exkurze z energetiky. Pojišťovny vyplácejí stále více peněz za Covid-19.Policie ČR informuje o motorkářích na cestách a o začátku cyklistické sezony. Město Frýdek-Místek postavilo na obchvatu dva nové mosty. Ing Zbyněk Kozub z RenoFarmy Beskyd, a.s. informuje o Optimalizaci bioplynové stanice a o způsobu hnojení půdy na polích v Hodoňovicích. Začíná nová sezona Autokempu Baška. Jak LSPS oslavil 8. května? Následuje Rozhovor s Renátou Válkovou, ředitelkou ZŠ a MŠ Baška. S vděčností vzpomínáme na v dubnu zesnulého Františka Vaníčka. V Hodoňovicích stavěli májku i letos. Co dělají hasiči z Bašky. Jaká byla letošní Okolo Baška cestička? Pomalované kamínky, které dělají radost. Co se dělo v Knihovně. Letošní rozehraná fotbalová liga se opět nedohraje. Vařte s námi. Co dělala školní družina v dubnu. Pár poznámek o tom, jak jsme se vzdělávali na dálku. Příběh staré fotografie. Tak šel čas s Františkem Vaníčkem.