pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2021 Populární

Stažení (pdf, 4.69 MB)

2021-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2021

Zpravodaj únor (2/2021) Na obálce lednového čísla píše Zdeněk Matejko, předseda místní rybářské skupiny Baška, o činnost českého rybářského svazu v Bašce a mladí včelaři už mají zázemí pro svou činnost. Ohlédnutí Dajany Zápalkové, kronikářky obce Baška, za rokem 2020. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a seznam Plánovaných investičních akcí pro rok 2021.Obec Baška dokončila rekonstrukci 4 dílčích úseků chodníků v celkové délce cca 602 metrů. Informace o provozu ordinace praktického lékaře v Bašce. Hnutí pro život v ČR a pomoc nečekaně těhotným ženám. Finanční poradna radí. O třídění odpadu na horách. Jmelí v obci. Rozhovor s fotografem Vratislavem Krylem. Zdeněk Pácha, silák a šerpa z Kunčiček u Bašky, překonává další rekordy. Novoroční poselství lašského krále. Taťána Bujnochová zvládla 4265 kilometrů Pacifické hřebenovky. Zpráva o činnosti Seniorklubu Baška za rok 2020. V knihovně je instalována výstava obrazů Střípky dění Dagmar Sofie Molinové, kterou jde shlédnout na video záznamu přes stránky obce nebo Facebook Knihovny Baška. Vařte s námi-recepty. Prosinec ve školních družinách ZŠ Baška. Práce žáků ZŠ Baška v projektu Příběh staré věci. Nasněžilo-foto obce pod sněhem. Tak šel čas.