pdf Zpravodaj obce Baška - leden 2021 Populární

Stažení (pdf, 5.62 MB)

2021-01-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - leden 2021

Zpravodaj leden (1/2021) Na obálce prosincového čísla najdeme rozhovor s předsedou Mysliveckého spolku Zdeňkem Ferencem. Pak následuje Výběr z usnesení Rady obce Baška a Zastupitelstva obce Baška. Vzpomínáme na bývalého starostu Pavla Mráze. Tříkrálová sbírka také v roce 2021. SmVak informuje o odečtech vodoměrů ve změněném režimu. S kolika miliony bude obec Baška hospodařit v roce 2021? Informujeme o místních poplatcích v roce 2021. Finanční poradna pomáhá občanům. V roce 2021 nahradí Recola nový provozovatel Nextbike. Kam s prázdnými lahvemi. Originální rozsvěcování stromečku proběhlo 27.11.2020 v Bašce, Kunčičkách i v Hodoňovicích. Také Mikuláš byl minulý rok trochu netradiční. Jak se v minulém roce prosazovaly kulturní akce vzhledem k nouzovým stavům. Rozhovor se zdravotní sestrou Ivanou Miřinskou. Zpráva o činnosti Čendaspolku v roce 2020. Sbor dobrovolných hasičů Baška má nový prapor. Co se dělo v knihovně. Pasování prvňáčků-díky lockdownu už druháčků- na čtenáře. Vánoční vaření a advent. Listopad v družinách základní školy Baška. Příběhy starých věcí pokračují. Nová škola v Bašce aneb Na co můžeme být v Bašce hrdí 4 díl. Archiv pana Františka Vaníčka představuje osobnost Eduarda Hakena. Tak šel čas.