pdf Zpravodaj obce Baška - duben 2020 Populární

Stažení (pdf, 8.47 MB)

2020-04-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - duben 2020

Zpravodaj duben (04/2020) - Na obálce dubnového čísla začneme článkem o velikonocích. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů – Ing. Miroslava Slaniny, dále Vás čeká výběr z usnesení rady obce, informace o soutěži Vesnice roku 2020, Odečet vodoměru SmVaK Ostrava, Očkování psů, Blahopřání, Doporučení a informace k probíhající epidemii koronaviru, Bohoslužby o velikonočních svátcích, Baby club Paleček, Všimli jste si, že po delší době opět běží přesný čas na věžních hodinách sv. Václava v Bašce?, Rozhovor s Ivanem Pasičnykem, Veselý hodoňovický Masopust s Valašským vojvodou, Naši akční senioři, Myslivost v dubnu, Fotbal Baška, Součástí projektu „Baška dětem“ je kroužek orientačního běhu. Přidáš se?, Co se dělo v naší knihovně?, Vařte s námi, Karnevalové veselí, Kavárnička trochu jinak, Naši malí velcí politikové PARLAMENŤÁČI, Na skok do doby ledové, Zápis do 1. třídy, Před sedmdesáti lety došlo k násilné likvidaci všech řeholních řádů v Československu, Vzpomínky na olympijskou vítězku, Tak šel čas, v závěru čísla nechybí pozvánky na nadcházející akce v obci Baška.