pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2020 Populární

Stažení (pdf, 7.25 MB)

2020-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2020

Zpravodaj únor (02/2020) - Na obálce únorového čísla začneme článkem o tom jak probíhal turnaj v ping pongu o pohár starostky obce Baška. Nechybí představení dalšího ze zastupitelů - Mgr. Martina Ogořalka, dále Vás čeká ohlédnutí kronikářky obce Baška za rokem 2019, Informujeme, že semafor u ZŠ je již v provozu, Autobusová obslužnost obce, ohlédneme se za 20. ročníkem Plesu obce Baška, Blahopřání, Bašce se narodí nový baby klub Paleček, rozhovor s P. Josefem Pavlasem, Beseda s laickým misionářem, Tipy na výlety k vodě - Baška, Vánoční jarmark na Malé Bašce, Laši se setkali na Monte Čupelu už pojedenácté, Podpora MSK pro včelařský kroužek, LSPS Baška nezahálí - byli gratulovat k 125. výročí nejstaršího lužickosrbského sboru Meja v Radworju, Myslivost - Liška Rézička, Hasiči z Hodoňovic bilancovali, "Velký" tenisový turnaj, Silvestrovský fotbálek, Co se dělo v naší knihovně? Pozvání na nadcházející akce v knihovně. Čeká vás nová rubrika "Vařte s námi", Předvánoční čas mateřské školy v Bašce, Adaptační pobyt 6. tříd se vydařil, Jak šly děti ze školní družiny Mimoňci potěšit před Vánocemi seniory, Ohlédnutí nad nejstarší historií železniční tratě, Tak šel čas, v závěru čísla nechybí pozvánky na nadcházející akce v obci Baška.