pdf Zpravodaj obce Baška - Únor 2019 Populární

Stažení (pdf, 6.92 MB)

2019-02-zpravodaj-Baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - Únor 2019

Zpravodaj Únor (02/2019) - Laši na Čupku je úvod únorového čísla zpravodaje. Nechybí však články: Ohlédnutí kronikářky obce Baška za rok 2018, Usnesení Rady obce Baška, Usnesení Zastupitelstva obce Baška, Máte splněnu jednu z prvních daňových povinností v novém roce?, Upozornění pro občany hrobových míst, V obci Baška přibývá obyvatel, Nový preventivní projekt na ochranu majetku, Dotazník sociálních služeb, Skončil další ročník Tříkrálové sbírky, Špatné parkování v obci, Pozvánka na Setkání s občany, Má smysl třídit odpad, Upozornění Městské policie, Jak vnímáme topnou sezónu?, Rozhovor s Anet Pavlokovou, Vánoční jarmark na Malé Bašce, Laši vystoupali na Monte Čupelo již po desáté, Silvestr - poslední den v roce, Ohlédnutí za rokem 2018 - SDH Baška, Kulturní dům plný kouře a hasičů s dýchací technikou, V prosinci je málo času ..., Co se dělo v knihovně, Vánoční setkání se seniory, Projekt "Od adventu do Vánoc", Vzpomínky na učitele, spisovatele a básníka Frana Směju, Názory občanů. Nechybí ani pozvánky na nadcházející akce jako je Maškarní taneční bál, Přátelský večírek Seniorklubu, Hasičský bál, Masopust, Školní ples, RETRO zábavu, Partička na vzduchu.