pdf Zpravodaj obce Baška - Červenec 2015 Populární

provedl 861 stažení

Stažení (pdf, 12.99 MB)

2015-07-zpravodaj-baska.pdf

2015-07-zpravodaj-BaskaZpravodaj Červenec (7/2015) - na hřišti v Kunčičkách u Bašky se poslední víkend v červnu sportovalo. V informacích z radnice se dozvíte co nového se děje v obci. V pokračování rubriky zavzpomínají naší občané na 2. sv. válku. V několika článcích naší školy a školičky se seznámíme s projektem Den Afriky, dětskou duhovou olympiádou nebo se dozvíte, že i Baška má velké talenty. Se seniorklubem zavzpomínáme jak to bylo před 20 lety a s hasiči si připomeneme soutěž O pohár obce Baška. V historii nahlédneme až do Francie, kde má náhrobek legionář Josef Šimík. Také s výročím upálení Mistra Jana Husa si připomeneme historii Husova domu v Bašce. Samozřejmě nechybí pozvánky na nadcházející kulturní akce, např. Baškohrátky a divadelní a koncertní kulturní program podzimu.