pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2014 Populární

provedl 632 stažení

Stažení (pdf, 14.50 MB)

2014-11-zpravodaj-baska.pdf

2014-11-zpravodaj-BaskaZpravodaj Prosinec 11/2014 - v úvodním článku Vám starostka obce Baška popřeje, aby nový rok byl lepší než minulý. V článcích z radnice se dozvíte, kde je potřeba hlásit změnu trvalého pobytu, jak často čistit komín, nové ceny vodného a stočné pro rok 2015, plán zimní údržby nebo informace o rozšíření ODIS. Připomeneme si rozsvěcování vánočního stromečku u kulturního domu, kapří hody, jabkobraní, výstavu holubů a další proběhle akce spolků. Ve zprávách ze školy a školičky se ohlédneme za podzimem, nebo za starým školním rokem. Z historie si vzpomeneme na Občanské fórum v Bašce. Chybět nebudou pozvánky na nadchazející plesovou sezónu, ale dříve se ještě se starým rokem rozloučíme na šestém ročníku Silvestrovského výplazu na Monte Čupelo.