pdf Zpravodaj obce Baška - Listopad 2014 Populární

provedl 358 stažení

Stažení (pdf, 16.16 MB)

2014-10-zpravodaj-baska.pdf

2014-10-zpravodaj-BaskaZpravodaj Listopad 10/2014 - úvodní článek nás informuje o ustanovujícím zasedání Zastupitelstva Obce Baška, a že Baška má staronovou starostku obce. V následujícím článku se Vám představí jednotliví zvolení zastupitelé. Připomeneme si vyhlášku o kácení dřevin nebo se dozvíme, jak uspěl náš kemp v anketě. Články místních spolků nás informují jak proběhly akce Drakiáda, Hubertova jízda, Hodoňovický krmáš, Bašťanská šestka, 1/2 šichta na Čupek a další akce. V pravidelné rubrice ze 'Života školy' se dozvíme perličky ze školy a školičky. Z historie si vzpomeneme na Lubomíra Havláka nebo Slávka Velkého. Pokračování se dočkal i článek - Život na misijní škole, tentokrát s názvem 'Setkání pod Tukosmera'. Následují pozvánky na nadcházející kulturní akce - Rozsvěcování stromečku, divadelní představení Sborovna, Vypouštění přáníček Ježíškovi nebo koncert Evy Henychové.