pdf Zpravodaj obce Baška - Září 2014 Populární

provedl 317 stažení

Stažení (pdf, 20.49 MB)

2014-08-zpravodaj-baska.pdf

2014-08-zpravodaj-BaskaZpravodaj Září 8/2014 - V tomto čísle obsáhlého zpravodaje naleznete všechny kandidátní listiny pro podzimní volby do Zastupitelstva obce Baška. Zároveň zde zveřejňujeme výsledky z dotazníků. Chybět nebudou články o proběhlých akcích jako jsou Baškohrátky, které se vrátily zpět na přehradu, Mysliveckých hodech či GulášFestu. V článku - Navštivte naše knihovny - Vám připomene, že v obci se nacházejí dvě knihovny. Z historie si přečteme pokračování článku 'Tak šel čas...', kde zavzpomínáme na období roku 2002-2006. Pokračování se dočkal i článek - Život na misijní škole. LSPS nás pozve na slavnostní koncert, kterým se ohlédneme na proběhlý festival pěveckých sborů a seznámí nás s připravovaným almanachem. Připomeneme si fotbalový turnaj v Podvysoké (SK) a následují pozvánky na nadcházející kulturní akce - Vinobraní, AutoMoto burza, Pouťová zábava, Bašťanská šestka, Půlšichta na Čupku.