pdf Zpravodaj obce Baška - Srpen 2014 Populární

provedl 374 stažení

Stažení (pdf, 17.59 MB)

2014-07-zpravodaj-baska.pdf

2014-07-zpravodaj-BaskaZpravodaj Srpen 7/2014 - Hasiči z Bašky připravili pro děti westernové léto, nahlédnete na výpis ze zasedání zastupitelstva. Připomeneme si tradiční poutě v Hodoňovicích a Bašce, které proběhnou v září. Připomeneme si leteckou btvu nad Bílými Karpaty a v článku 'Znáte svého rodáka?' Vám představíme Františka Gajovského. Výtvarníci z Bašky Vás pozvou na své výstavy a z historie nebude chybět připomenutí 1. světové války a další pokračování článku 'Tak šel čas...', kde zavzpomínáme na období roku 1998-2002. V Kunčičkách u Bašky se stěhovala zástava (vlajka) této část obce a holubáři z Bašky se nám pochlubí z oceněním. Nechybí pozvánky na kulturní akce mysliveckého sdružení - Myslivecké hody, Vinobraní v Hodoňovicích, Ohlédnutí za MFPS 2014 s Lašským smíšeným pěveckým sborem nebo první ročník běžecké soutěže Bašťanská šestka.