pdf Zpravodaj obce Baška - Červenec 2014 Populární

provedl 349 stažení

Stažení (pdf, 16.25 MB)

2014-06-zpravodaj-baska.pdf

2014-06-zpravodaj-BaskaZpravodaj Červenec 6/2014 - Baška oslavila 580 let a v článku se dočteme, že oslavy byly v řádném stylu. V článku Zpěvem k srdci si připomeneme úspěšně proběhnutý ročník Mezinárodního pěveckého festivalu pořádané LSPS, a že i zpěváci z Prahy byli nadšeni. Děti MŠ Baška navštívil během roku skřítek Medovníček a herci z Bašky nás pobavili divadlem. V červnu jsme přivítali nové občánky obce. Obec Baška nám zrekapituluje jak jsme v loňském roce třídili odpad. Příznivci Čendaspolku přivítali léto a fotbalisti nám popíši jak proběhl turnaj fotbalových nadějí. S Lenkou Kaňovou se naposledy podíváme do Austrálie a v rámci Mezinárodního folklórního festivalu se přeneseme na chvíli do Slovinska. Nechybí pozvánka na již osmý ročník akce Baškohrátky a od divadelní společnosti Háta z Prahy na představení Vztahy na úrovni.