pdf Zpravodaj obce Baška - Květen 2014 Populární

provedl 380 stažení

Stažení (pdf, 9.56 MB)

2014-04-zpravodaj-baska.pdf

2014-04-zpravodaj-BaskaZpravodaj Květen 4/2014 - nám zrekapituluje proč občané Bašky obdrželi dotazníky a připomeneme si 69. výročí osvobození Bašky. Informace z radnice a výpis z 34. zasedání Zastupitelstva nám prozradí co se děje v obci. Z dopisu občana je nutné si připomenout vyhlášku o Držení a pravidla pohybu psů. Už žádné jedovaté houby - je článek o nově vzniklé mykologické poradně ve Frýdku-Místku. Ve zpravodaji vyhlašujeme dětskou soutěž - Baška dětskýma očima, nebo pomáháme s pátráním po předcích Karla Komárka. Představíme si Lenku Kaňovou - rodačku z Bašky, která založila školu v Sydney. Škola v Bašce nám připomene jak se přenesla do Egypta a kulturní komise nás pozve na následující kulturní akce - Okolo Bašky cestička, oslavy 580 let obce Baška, nebo divadelní představní jak amatérské tak profesionální.