cap-diteVážení rodiče, 11. ledna 2014 by obec Baška ráda přivítala nově narozené děti mezi občany této obce. Zveme všechny rodiče dětí narozených od 1. února do 1. prosince 2013 s trvalým pobytem na území obce Baška. Vítání občánků se bude konat v zasedací místnosti Obecního úřadu Baška. Rodiče, kteří mají zájem o slavnostní přivítání svých dětí do života, nechť vyplní přihlášku, nebo se přihlásí osobně na obecním úřadě.

Vyplněnou přihlášku zašlete zpět na Obecní úřad Baška, Baška 420, 739 01 Baška nebo osobně doručte na výše uvedenou adresu, případně zašlete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do úterý 31. 12. 2013.
Čas konání slavnostního uvítání novorozených občánku do života bude upřesněn na pozvánce na Vámi sdělený kontakt.