autobusProjekt „Optimalizace veřejné linkové osobní dopravy v oblasti Frýdecko-Místecko“ bude i v naší obci realizován od 15.12. 2013. V uvedeném termínu nových jízdních řádu (vyvěšeny budou na www.idos.cz 15 pracovních dní před platností nových jízdních řádů (15.12.2013), dojde ke změnám u linek veřejné osobní dopravy a k rozšíření linek MHD Frýdek-Místek i do naší obce. Konečná podoba jízdní řádů linek MHD č. 3 , 141719 pro rok 2014. Mapa sítě MHD a stručný popis k jízdnému a čipovým kartám jsou přiloženy: mapa sítě MHD , čipové karty.
V souvislosti se zavedením linek MHD do obce dojde ke změně odjezdové zastávky na zastávce Frýdek, Na Veselé. Linka MHD č. 14 bude odjíždět z odjezdového stání na ulici Těšinská ze zastávky MHD.