pdf Zpravodaj obce Baška - Červen 2012 Populární

provedl 506 stažení

Stažení (pdf, 11.02 MB)

2012-03-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj Červen 3/2012 obsahuje mimo již standardní rubriky jako je slovo starostky, nejbližší události, informace z radnice, fotokroniku, termíny svozu odpadů, rodinnou kroniku, také zavádějící ekologické okénko ve kterém se dočtete jak třídit plasty. Kanalizační seriál obsahuje popis průběhu stavby kanalizace. Mezi další články jsou informace o projektu 'Regenerace brownfields Baška', jak kardinál Bertram podpořil výstavbu bašského kostela. Ze života školy se dozvíte jak probíhal čarodějnický rej na sopečné hoře, nebo kolik škola v rámci projektu recyklohranní ušetřila životnímu prostředí jeho surovin, děti se také učili v přírodě na Bílé, také tvořili, soutěžili a vyhráli, nebo pohled na rok v mateřské školce. Zájmové spolky a sdružení nás informují o - 8. ročníku kočárové vyjížďky, proběhlém mezinárodním festivalu pěveckých sborů, country večeru v Hodoňovicích, prohlídce bioplynové stanice, jak kopeček navštívili misionáři ze tří kontinentů, nebo jako byla úspěšná sbírka nepotřebné věci potřebným. Nechybí ani pozvánky na různé akce jako jsou Baškohrátky 2012, vystoupení folklórního souboru z Kazaně, povinné očkování psů, soutěž v požárním útoku o pohár obce Baška, nebo zde nalezente program kina na červen 2012.