pdf Zpravodaj obce Baška - Prosinec 2010 Populární

provedl 514 stažení

Stažení (pdf, 2.86 MB)

2010-zpravodaj-c6.pdf

2010-zpravodaj-c6Rodinná kronika • Nové vedení obce Baška na volební období 2010-2014 • Bilancování bývalého starosty Ing. Břetislava Jaska • Sbor dobrovolných hasičů informuje • Zprávičky z Bašťanské školičky • Děti, s dětmi, o dětech • Kalendáře 2011 do každé domácnosti Bašky • Čekání na Vánoce • Všobecné informace k Třikrálové sbírce • Pozastavení nad africkým putováním po varhanách a stopách Ježíše Krista • Štrúdlování a světla barevných lapiónů • Seniorklub informuje • Pokus o světový rekord • Informace občanům Hodoňovice • Oznámení o uzavření mateřských škol • Informace pro občany • Možná přijde i Mikuláš • Lašský smíšený pěvecký sbor - rodinné stříbro Baška • Pozvánky na kulturní akce a plesovou sezónu.