pdf Zpravodaj obce Baška - květen 2023 Populární

Stažení (pdf, 11.60 MB)

2023-05-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - květen 2023

Zpravodaj květen (05/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jak zněly dávné hity kulturním domem. Následuje informace o změně distribuce zpravodaje. Přečíst si můžete i výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva obce. V rámci akce Baška na Bašce můžete podpořit aktivity našich dětí. Chtěli bychom rozjet skauting v Bašce. Mladí rybáři nás informují co se dělo o zimním a předjarním období. Připomínáme vám napojení na splaškovou kanalizaci obce. Co se dělo na zelený čtvrtek, nebo o akci Ukliďme Bašku. Přečteme si rozhovor s Richardem Bayerem. Dozvíme se, co se děje u mladých hasičů, seniorů, nebo že LSPS v květnu slaví. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Baškohrátky ala BaškaFest, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce nebo Výroční koncert LSPS - Starci na chmelu. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.