pdf Zpravodaj obce Baška - duben 2023 Populární

Stažení (pdf, 10.29 MB)

2023-04-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - duben 2023

Zpravodaj duben (04/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a připomenutí, že nás čekají Velikonoční svátky. Následuje výběr usnesení z Rady obce a výsledky anktey ke Zpravodaji obce Baška. Informace o vzniku Poradenského centra Charity FM v Bašce. O činnosti obecní policie. Víte, že bašťanští fotbalisté vyhráli Okresní přebor? O stavebně náročném roku Povodí Odry. Ohlédneme se za veselím na Hodoňovickém masopustu. Přečteme si rozhovor se Zdeňkem Ferencem - předsedou Mysliveckého spolku. Baby club Paleček pořádá dětské odpoledne. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Pomlázkovou zábavu, Ukliďme Bašku, Včera, dnes a zítra s Felixem Holzmannem. Baškohrátky ala BaškaFest, Okolo Bašky cestičku, Baška na Bašce nebo Výroční koncert LSPS - Starci na chmelu. Čekají nás i dvě divadelní představení na podzim. Vyluštit si můžete opět křížovku.