pdf Zpravodaj obce Baška - únor 2023 Populární

Stažení (pdf, 6.30 MB)

2023-02-zpravodaj-baska.pdf

Zpravodaj obce Baška - únor 2023

Zpravodaj únor (02/2023) - Na obálce další pověst Jaromíra Poláška a jaké to bylo na Pyžamovém bále. Následuje ohlédnutí kronikářky obce, výběr usnesení z Rady obce a Zastupitelstva. Informace o rozpočtu obce na rok 2023 a místních poplatcích. V anketě bychom rádi znali Váš názor na Zpravodaj obce. Obec vyhlásila veřejnou sbírku, změnila přednost na křižovatce v centru. Přečteme si rozhovor s Matyášem Pomezným. Na Silvestra bylo živo na Čupku i na fotbalovém hřišti. LSPS rozdával radost nejen v kostelích v čase vánočním. Konal se tradiční turnaj ve stolním tenise. Nechybí informace co se dělo v knihovně nebo v ZŠ Baška. A zveme Vás i na následující akce v rámci pozvánek - Masopust, RETRO zábavu. Vyluštit si můžete opět křížovku.