Přímo ideální, slunečné počasí přivítalo všechny zájemce o proběhnutí v krásném prostředí přehrady Baška. A na třetím ročníku Bašťanské šestky se nakonec sešlo úctyhodných 330 běžců! Nejprve sváděly urputné boje děti v sedmi věkových kategoriích od předškoláčků až po dorost. Potom již vyrazilo na okruh kolem přehrady 48 žen a následovali muži na dva okruhy kolem přehrady, kterých se přihlásilo 70. Pro nejlepší byly připraveny medaile, plakety, v hlavním závodě tričko a losovala se tombola s pěknými cenami. Kdo přišel, určitě nelitoval a strávil příjemné dopoledne.

Drtivou většinu kategorií ovládli naši běžci - Atletika FM, když zvítězili Lucie Vaňková a Tomáš Szymala (dorost), Anna Zemaníková (starší žactvo), Anna Cagašová a Thomas Hlavačka (mladší žactvo), Viktorie Bartoňová (minipřípravka), Gabriela Petrová a Ondřej Holubčík (2009-2010), Markéta Bláhová a Saša Milata (2011). Z žen závod ovládly naše závodnice. Jasně zvítězila Veronika Siebeltová v traťovém rekordu 10:05 minuty a druhá doběhla Iveta Rašková za 10:34 min. Mezi ženami na 35 let přidala 2.místo Monika Tkáčová za 12:17 min. Také závod mužů ovládl běžec v barvách Atletika FM a tím byl Jan Tesarčík, který to zvládl za 18:39 min.