20. února 2016 by obec Baška ráda přivítala nově narozené dětivitani-obcanku mezi občany této obce. Zveme všechny rodiče dětí narozených od 26. dubna 2015 do 08. ledna 2016 s trvalým pobytem na území obce Baška. Přihlašte se nám.

Vítání občánků se bude konat v zasedací místnosti Obecního úřadu Baška.

Rodiče, kteří mají zájem o slavnostní přivítání svých dětí do života, nechť vyplní  přihlášku pro vítání občánků, kterou si mohou vyzvednout i na obecním úřadě Baška.

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., poštou na adresu Obecní úřad Baška, Baška 420, 739 01 Baška, nebo osobně doručte na výše uvedenou adresu nejpozději do středy 10. ledna 2016. Později doručené přihlášky budou zařazeny do letního termínu.

Čas konání slavnostního uvítání novorozených občánků do života bude upřesněn na pozvánce na Vámi sdělený kontakt.

mimina