S Tříkrálovou sbírkou jsme se letos rozloučili druhé lednové pondělí. Tímto dnem skončilo putování tří králů po obcích, vesničkách a městech Frýdeckomístecka i celé České republiky. Pomyslnou štafetu po statečných kolednících, které od koledování neodradil déšť, sníh ani mráz, převzali pracovníci Charity Frýdek-Místek. Ti se vydali vstříc dobrodružství plného rozpečeťování a počítání obsahu pokladniček.

Tříkrálová sbírka je most mezi starým a novým rokem. Ze starého si bere poselství Vánoc a přenáší jej jako přání všeho dobrého do nového roku. Tříkrálová sbírka je radostným mostem. Moc děkujeme všem koledníkům, že spolu s námi tento most staví a všem dárcům, že po něm spolu s námi jdou,“ říká ředitel Charity Frýdek-Místek Martin Hořínek. Právě díky pomoci vás všech se podařilo v Bašce vybrat krásných 114 841 korun. Vybranou částku použijeme na opravy a úpravy v pobytových zařízeních, volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti a mládež, stejně jako na terénní službu pro nemocné.

Výtěžek za jednotlivé obce:

• Baška: 52 004 Kč
  • Kunčičky: 31 407 Kč
  • Hodoňovice: 31 430 Kč

Všem moc děkujeme za podporu Tříkrálové sbírky 2019.

Trikralove vysledky baska

Za Charitu Frýdek-Místek