odpadky

Co děláte s odpadky? Komunální odpad dáváte do popelnic a ostatní odpad třídíte do igelitových pytlů? Ano, zdá se to normální, ale pro některé občany je zvyk dávat odpadky "někam do rohu", pohodí na obecní pozemek a tváří se, že se nic neděje. Založili jsme fotogalerii "Co nás trápí...", kde budeme zveřejňovat tuto zvrácenou krásu obce.

V takovémto stavu je místo na parkovišti pod přehradou (u restaurace Studna)  každé pondělí. Pracovníci služeb odpadky odvezou a do pátku je stav stejný jako v pondělí.

Jak je na fotu vidět, kontejnery určené na plasty používají okolní obyvatelé na směsný komunální odpad. Každý občan je povinen mít doma na směsný komunální odpad popelnici a ostatní odpady je povinen dle OZV třídit do igelitových pytlů. Z tohoto důvodu budou kontejnery odstraněny a místo bude monitorováno, případné ukládání odpadků bude posuzováno jako zakládání černé skládky se všemi důsledky z toho vyplývajícími.

Parkoviště pod přehradou (20110214)