DMS-logoDovolujeme si Vás i Vaše nejbližší požádat o podporu Mezinárodního festivalu pěveckých sborů Baška, který se bude konat v květnu 2016, a to hlasováním na webových stránkách Prazdroj lidem. Náš Lašský smíšený pěvecký sbor tak může získat finanční prostředky na uspořádání tohoto festivalu. Jak hlasovat Vám vysvětluje a zároveň děkuje za váš hlas pan Michal Válek, starosta LSPS Baška.

Hlasování veřejnosti probíhá stejně jako v minulosti přes internet a formou SMS. Tentokrát bylo zrušeno hlasování formou novinových kupónů. A tady posílám návod, jak hlasovat:

1. Ve vyhledávači zadejte Prazdroj lidem, nabídne se Vám Prazdroj lidem 2015
  2. Kliknutím na odkaz se Vám zobrazí stránka a vlevo nabídka Moravskoslezský kraj, Prazdroj lidem 2015
  3. V článku je uvedeno tučně Vyberte projekt veřejnosti. HLASUJTE. Na konci odstavce je pak věta hlasovat můžete zde nebo formou SMS.
  4. Klikněte na slovo zde a otevře se Vám hlasování PRAZDROJ LIDEM 2015 Moravskoslezský region
  5. Označte kolečko před číslem 7 – Mezinárodní festival pěveckých sborů Baška 2016 a postupně vyplňte další kolonky – Váš věkMěsto ve kterém bydlíteJméno a příjmení E-mailNa jakou oblast by se měl program Plzeňského Prazdroje zaměřit nejvíce (vyberte s nabídky, já vybírám Péče o tradice a kulturní dědictví) – Kde jste se o programu dozvěděli ( pokud nevyužijete nabídku a dáte jinak, tak ve vedlejší kolonce uveďte jak, př. od známých, od příbuzných atd.) – Zúčastnil/a jste se hlasování již v některé z minulých ročníků? Opište kontrolní kódZaškrkněte (velmi důležité!!!) Prohlášení, že jsem četl/a podrobná pravidla hlasování a souhlas se zpracováním osobních údajů klikněte na Odeslat hlas
  6. Na Váš mail, který jste uvedli v hlasovacím formuláři Vám příjde Potvrzení vašeho hlasu v programu Prazdroj lidem, kde kliknete na http://www.prazdroj.cz a Váš hlas bude započten. Nikde jsem se nedočetl, že se z jednoho počítače může hlasovat jen jednou. Tady bych doporučil, pokud budete hlasovat vícekrát, uvádět mailovou adresu daného člověka s tím, že bude o tom vědět a odhlasuje (odklikne) si to sám, na svém počítači. Uvádím dva příklady: Michal Válek  -   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - to je v pořádku, ale Ernest Grunza - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - takto rozhodně ne, jen ve velmi vzácné vyjímce u těch, kteří nemají svůj mail či nevlastní počítač. Toto se dá ukecat vyjímečně u 2 či 3 lidí, ale ne u 30 ! Pokud toto bude někomu nejasné, klidně mi zavolejte a já Vám to vysvětlím (tel. 608 468 465).
  7. SMS hlasováníformou SMS zprávy na tel. číslo 737 544 867 ve tvaru PLR mezera 7 Pozor!!! Z každého tel. čísla lze hlasovat pouze jednou. Každá další SMS zpráva z čísla, z něhož již bylo hlasováno, bude z hlasování automaticky vyřazena.

Tak spoléhám na Vás a hlasujte žádejte o hlasy své známé, příbuzné.

Hlasování končí dne 31. října 2015.

Michal Válek,
starosta LSPS Baška