logo_-_novodob_sanitkaNovodobá sanitka je projekt, který získal 1. místo v národní soutěži  Rozjezdy 2012. A nyní jeho výhody mohou využívat i občané naší sloučené obce Baška. Jakým způsobem?

Tato nová služba pro seniory, maminky s dětmi existuje ve městě Frýdku–Místku a jeho blízkém okolí. Je zde pro handicapované a ostatní spoluobčany, jenž nemají nárok na klasickou přepravu sanitním vozem, ale potřebují se dopravit k lékaři, do nebo z nemocnice, na rehabilitace, do lázní a podobně.

Přeprava se provádí osobními auty a ceny jsou příznivé. 18 Kč za ujetý kilometr mimo město a ve městě se účtuje jednotná sazbu  80 Kč. Platí se pouze za samotnou přepravu a cena Vám může být sdělena i před jízdou. Navíc jsou poskytovány následující služby zcela zdarma,  a to: bezpečné vyzvednutí u Vás doma a doprovod k lékaři či do nemocnice; pomoc při vyřizování formalit; vyzvednutí léků; pomoc se zavazadly; bezplatné čekání do 30 minut a jiné. Po dohodě Vám taktéž jsou přepraveny děti ve firemních sedačkách, dále i  kočárky a invalidní vozíky.

V případě zájmu kontaktujte Novodobou sanitku na tel. čísle: 604 960 378,