MAS Frýdlantsko-Beskydy vyhlašuje v pořadí již 3. výzvu mikrograntu, který rozvíjí kulturně-společenský a zároveň komunitní život v našem regionu. Tato forma finanční podpory je určena všem místním organizátorům (fyzická osoba, spolek, nezisková organizace, církev), kteří by rádi zorganizovali akci pro veřejnost.

V časovém úseku 1. 11. 2021 až 30. 11. 2021 můžete přihlašovat své projekty, které musí splňovat formální náležitosti a strukturu.

Veškeré podklady k výzvě naleznete na: https://masfrydlantskobeskydy.cz/programove-obdobi-2021-2027/archiv-vyzev/aktualni-vyzvy/

Realizace projektu: 1. 1. 2022 – 31. 12. 2022

Celková alokace výzvy je 150 000 korun. Minimální výše celkových způsobilých výdajů na 1 projekt: 5 000 korun. Maximální výše celkových způsobilých výdajů na 1 projekt: 10 000 korun.

Podporované území: Podpořená aktivita musí být uskutečněna na území těchto obcí: Baška, Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Lhotka, Malenovice, Metylovice, Ostravice, Pržno, Pstruží a Staré Hamry.

Podporované aktivity

• Kulturní a společenské akce pořádané pro děti.
  • Podpora aktivit pořádané mládeží od 16 let.
  • Podpora komunitní spolupráce místních obyvatel, spolků a dalších aktérů v území.
  • Osvětové činnosti zaměřené na ochranu přírody.
  • Obnova tradic a řemesel v obcích.
  • Sportovní akce pro širokou veřejnost.
  • Kampaně typu Světový den zdraví, Ukliďme Česko atd.

Telefon: +420 739 372 584
www.masfrydlantskobeskydy.cz

Osobní Konzultace po telefonické dohodě.