Od středy 10. 5. 2023 je v Bašce nově umístěn bankomat. Naleznete jej u vchodu do prodejny potravin COOP. Klienti Komerční banky, MONETA Money Bank, Air Bank a UniCredit Bank mohou vybírat hotovost ve sdílených bankomatových sítích za stejných podmínek jako z bankomatů své vlastní banky.

Proč sdílíme bankomaty?

Abyste nemuseli platit poplatky

Výběr hotovosti je jednou ze základních služeb, kterou banky klientům poskytují. Proto se všechny banky zapojené do projektu dohodly, že umožní výběr hotovosti svým klientům ze všech partnerských bankomatů za stejných cenových podmínek jako ve vlastní bankomatové síti.

Abyste měli bankomat vždy po ruce

Součástí společné iniciativy je také přesun duplicitních bankomatů. Když na jednom místě stojí vedle sebe dva sdílené bankomaty (typicky např. v nákupních centrech), jeden z nich přesuneme tam, kde předtím zcela chyběl.

Abychom zbytečně neplýtvali energií

Elektřina, údržba, doplňování peněz a mnoho dalšího jsou náklady, které lze optimalizovat, pokud se z několika sítí bankomatů stane jedna. Společně jsme na cestě k udržitelné budoucnosti. Proto vše, co děláme, děláme s ohledem na přírodu a životní prostředí.

Více informací na https://sdilenybankomat.cz/