V zimních měsících proběhla anketa na téma ,,Zpravodaj“. Třetina dotazovaných by uvítala zasílání elektronické verze Zpravodaje, hodně z vás si přeje zachovat tištěnou verzi, ale někteří nemají o zpravodaj zájem vůbec. Současné roční náklady na jeho tisk jsou v řádu statisíců. Vzhledem k aktuální ekonomické situaci se snažíme také efektivně hospodařit a hledat maximální úspory v „provozu“ naší obce.

Prvním krokem byla změna gramáže papíru a úprava počtu stránek. Dalším úsporným opatřením bude snížení počtu výtisků tak, aby se měsíční periodikum dostávalo do schránek pouze těm občanům, kteří o něj mají skutečně zájem.

V květnovém čísle Zpravodaje je pro Vás na druhé straně přichystána samolepka. Prosíme občany, kteří mají i nadále zájem dostávat do svých schránek tištěnou verzi Zpravodaje, aby si samolepku nalepili na viditelné místo na své poštovní schránce. Červnové a další čísla již budou doručena pouze do schránek označených touto samolepkou. Případné dotazy zodpovíme na tel. čísle: 553 034 332.

Elektronickou verzi Zpravodaje je možno si stáhnout nebo prohlížet v odkaze Život v obci/Zpravodaj obce. Odkaz na Zpravodaj bude také zasílán automaticky do emailu občanů přihlášených k odběru novinek. Registrace nových odběratelů je možná ve spodní části na úvodní stránce webu.

Děkujeme za pochopení a čtenáři Zpravodaje Baška se již nyní mohou těšit na další připravované a zajímavé rubriky, například tipy na výlety nebo projekty obce.