Místní akční skupina Frýdlantsko – Beskydy, z.s. vyhlašuje v roce 2022 již čtvrtou výzvu na podporu komunitních aktivit v rámci programu „V Beskydech to žije“. Hlavním účelem programu je pomoci realizovat aktivity, které vedou ke zlepšení kvality života na venkově. Cílem programu V Beskydech to žije je zlepšit společenský život v obcích uspořádáním kulturní nebo sportovní akce pro širokou veřejnost.

Území realizace:

• Podpořená aktivita musí být uskutečněna na území těchto obcí: Baška, Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Lhotka, Malenovice, Metylovice, Ostravice, Pržno, Pstruží a Staré Hamry.
  • Veškeré výdaje mimo území výše uvedených obcí jsou nezpůsobilé vyjma produktů nositelů značky BESKYDY originální produkt

Podporované oblasti:

• Kulturní a společenské akce pro širokou veřejnost (kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé).
  • Akce pro veřejnost pořádané mládeží od 16 let.
  • Podpora aktivit k osvětové činnosti (ekologie a ochrana přírody).
  • Podpora akcí na obnovu tradic a řemesel.
  • Kampaně typu Dětský den, Světový den zdraví, Den Země apod.

Další detailní informace k podání výzvy, celkovým způsobilým výdajů, publicitě apod. naleznete v přílohách níže. Je zapotřebí vyplnit žádost, GDPR a zaslat vše elektronicky e-mailem na Martinu O´Reilly. Do předmětu mailu vložte text V Beskydech to žije 2023.

• Tento program je realizován za finančního přispění Mikroregionu Frýdlantsko – Beskydy.

Detailní informace na https://masfrydlantskobeskydy.cz/vyzvy/4-vyzva-v-beskydech-to-zije/